Galatasaray Yeni Taraftar Albümü / Çıldırın Çıldırın

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Galatasaray Yeni Taraftar Albümü / Çıldırın Çıldırın
gs nin şarkıları gs albümleri

B_1061_0701b.jpg

B_f1a0b9d52dd5a741bc263a013998a35c.jpg

B_52f19c05d6949245b0c0227e86902161.jpg

MUHTEŞEM TARAFTARIN MUHTEŞEM ALBÜMÜ: ÇILDIRIN ÇILDIRIN BİZİM İÇİN ÇILDIRIN! Şampiyonluğa giden yolda çıldırmaya hazır taraftar için çılgın bir albüm geliyor...
Artvizyon tarafından Ufuk Işıklar prodüktörlüğünde ve Galatasaray'ın Resmi Sponsoru Cola Turka’nın katkılarıyla yayınlanacak olan Galatasaray Spor Kulübü lisanslı “Çıldırın Çıldırın” albümü bugün (8 Mayıs 2008) Galatasaray Store’larda ve tüm müzik marketlerdeki yerini alıyor. Albümün genel konsepti, taraftarı adıyla özdeşleşecek şekilde çıldırtacak tarzdaki parçalardan oluşuyor.
Ayrıca Galatasaray tribünün klasiklerinden olan “Şereftir Seni Sevmek” parçasının öncesinde Edip Gürman tarafından yazılan “Bazen” isimli şiir de yer alacak. İddia ediyoruz, bu parça Galatasaraylıyım diyen herkesi duygulandıracak.
"Çıldırın Çıldırın" parçasının Akatay Percussion Mix versiyonu “Cimbom Bilek Hakkıyla” müzikal anlamda tüm dünyada ses getirecek bir “Sos Cagon” adaptasyonu aynı zamanda. Bunun yanı sıra tribünlerin yeni şarkılarından “Yönetim-Futbolcu-Taraftar” ve “Ölüm Varmış Korku Varmış” da albümün öne çıkan diğer parçaları.
Bir sürpriz de artık bir Galatasaray klasiği olarak bilinen “Seni Sevmeyen Ölsün” şarkısının Galatasaray uyarlaması olacak.
Albümün en anlamlı hediyesi ise Milli Takımımıza ve tüm Mehmetçiğe gelecek “Tek Renk Tek Yürek”.

Şarkı Listesi:
1- Çıldırın Çıldırın (Aslanlar Sahada)
2- Destanlar Yazan (Ciao Bella)
3- Yönetim-Futbolcu-Taraftar
4- Yürüyoruz Biz Bu Yolda
5- Bazen
6- Şereftir Seni Sevmek
7- Bilek Hakkıyla (Çıldırın Percussion Mix)
8- Seni Sevmeyen Ölsün
9- Yükseliyor Sesimiz
10- Ölüm Varmış Korku Varmış
11- Senin İçin Yaşamak Var Ya
12- Tek Renk Tek Yürek (Milli Takım'a Hediye)

Geri