1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Galatasaraylı Meleklere

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Galatasaraylı Meleklere

Harikasın pasikacım,çok şık hepside.Nede olsa en büyük cimbomm...

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

gs değilim kimsede gıydıremez bana ama hoş modeller ...teşekkürler

4. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzellermiş.gs liyim.bundanda grur duyarım.paylaşım için sağol.

Galatasaraylı Meleklere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melek

melek

kara kalemle çizilmiş melek resimleri Meleklerin aşkı
  2. Galatasaraylılara Süper Nickler

Galatasaraylılara Süper Nickler

Bas Koymusuz Cimbombom'un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombom.avrupa'da Destan Yazdi Aslanlar,fatih'in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom! Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!) Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek... Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli... Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa'yi Kazanir.. Ne Dersiniz Hos...
  3. Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?

Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor?

emre aşık evlendi emre asik evlendi aşık evli mi kiminle Yakalandı EMRE YİNE AŞIK! Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık'ın kalbi kimin için atıyor? Galatasaraylı yıldız futbolcu Emre Aşık, yıllarca Aysun Kayacı ile birlikte olmuş ardından aşk hayatında suskunluğunu korumuştu. Kayacı'dan sonra uzun süre kalbi boş kalan Emre, Saklambaç'ın haberine göre; Beyoğlu'ndaki bir restorandan...
  4. Acaba Hangi Ünlüler Galatasaraylı biliyor musunuz

Acaba Hangi Ünlüler Galatasaraylı biliyor musunuz

Ben Hasan ve koyu bir Galatasaraylıyım ve aklıma birşey takıldı acaba benim gibi fanatik olan galatasaraylı ünlüler var mı biliyor musunuz biliyorsanız Hangi Ünlüler Galatasaraylı yazın:)
  5. Meleklerim

Meleklerim

Merhaba, Bundan yaklaşık 1 ay önce meleklerle ilgili kitaplar okumaya başladım hatta alış sebebim bile bir anda oluştu.Yaklaşık 1aydır hergün meleklerimle konuşuyorum ve meditasyon yapıyorum.Gün içerisinde de bir işe başlamadan yada iş esnasında "Meleklerim,bana ilham verin!" diye sesleniyorum.O kadar değişik bir duygu ki,tanımlayamıyorum.Tüy bırakmadılar yada beni aşırı şaşırtacak...

Sayfayı Paylaş