Gamselim'den tüm aşıklaraa.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. qitmeLerin Tümüne

qitmeLerin Tümüne

Düşte git yüreğimden sessizce Yorgunum gitmelerin tümüne..
  2. Tüm Meleklerime

Tüm Meleklerime

Kızımın rahatsızlığı dolayısıyle meleklerimin ilgi alaka ve dualarına sonsuz ihtiyacımız vardı.tüm meleklerimle gurur duyuyorum sağolsunlar var olsunlar hiçbirisini eksik etmediler bu maneviyattan.kızım ve ben tüm meleklerimize kocaman ama kocaman bir teşekkürür borç biliriz.Allah hepinizden razı olsun ve karşınıza çıkarsın... iyili varsınız iyiki yolumuz bu siteye düşmüş iyiki sizleri...
  3. tüm vitaminlerimiz

tüm vitaminlerimiz

Vitaminler, vücudun metabolik gereksinimleri için vazgeçilmez olan ve vücutta yeterince ya da hiç elde edilemediği için dışarıdan alınması gereken küçük organik moleküllerdir. Klasik olarak vitaminler, yağda ve suda eriyenler biçiminde iki gruba ayrılır. Yağda eriyen vitaminler yağlarda, pişmemiş sebzelerde, tahıllarda, tereyağında, balık karaciğeri ve balık yağında, kaymak ve süt gibi...
  4. tüm meleklere....

tüm meleklere....

sevgili melekler hepinizi çok seviyorum sizin üzerinize forumdaş tanımıyorum.hepinizi tek geçerim bu alemde.(başlığa uygun oldu ama doğruluk payıda var)
  5. Gamselim'in günlüğü...

Gamselim'in günlüğü...

offfffff doldummmm çok doldummmm hemdee bazılarımızın güçsüz olmaya hakkı olamaz ya işte bende onlardanım güçsüz olmaya hakkım yok her zman güçlü olması gereken biriyim ben .... ama bu gece doldumm işte .... bu hayatta yaşadığım hiçbir acıı hiç bir keder o vefasız yarin bana verdiği acı kadar olamaz...hani deriz ya can yandı agrıyor ...ne yazık kii ben bunları diyemiyorum ben canım yok...

Sayfayı Paylaş