Gardırop tipi buzdolabı revaçta...

  • Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Gardırop tipi buzdolabı revaçta...
bosch buzdolabı modelleri gardrop düzenleme bosch buzdolabı çeşitleri gardrop modelleri gardırop düzenleme oyunları
Gardırop tipi buzdolabı revaçta...
elebey0059.jpg
Yıllar önce bir lüks olarak görülen buzdolapları artık günümüzün zorunlu ihtiyaçları arasında. Üstelik artık değişen yemek alışkanlıklarına ve saklama şekillerine uygun ve geniş ailelerin dahi rahatlıkla kullanabilecekleri soğutucu modelleri Türk pazarında da söz sahibi olmaya başladı.

Son dönemde tüketici beklentileri doğrultusunda pazara giren ve gün geçtikçe daha çok talep gören gardırop tipi buzdolapları oldukça popüler. Türkiye’nin ilk ankastre gardırop tipi buzdolabına imza atan ve gardırop tipi buzdolabı üretimi yapan hatta Amerika’ya ihraç eden Bosch’un Pazarlama Müdürü Neylan Cansın gardırop tipi soğutucularda artan arz ve talep hakkında şunları söylüyor: “Pazarın dinamiklerine göre işlevsel ve tasarım olarak sürekli değişim gösteren buzdolapları bugün pazarın büyümesiyle hacim olarak da büyüdü. Türk tüketicisinin alım gücünün artması, kredi imkanları ve sosyal hayatların değişimi nedeniyle buzdolapları, toplam 541 litrelik hacmi ve 179 cm x 90 cm x 73 cm boyutuyla en az iki çocuklu bir ailenin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Daha geniş bir buzdolabı ihtiyacının diğer nedenleri ise inşaat sektörünün gelişimiyle genişleyen evler ve yiyecekleri yaz-kış saklama ihtiyacının ortaya çıkmasıdır.

”Bosch Gardırop tipi No-frost buzdolabı, buzdolabının geniş hacmine rağmen A sınıfı enerji tüketimi sayesinde üstün “chrome inox” yan panelleriyle buzdolabı hem görünüşü ve hem sağlamlığıyla farkını ortaya koyuyor. Soğutucu ve derin dondurucu bölmelerinde aydınlatma, üç sebzelik ve iki dondurucu sepetiyle geniş hacim en verimli biçimde kullanılıyor. İki ayrı bölmede birbirinden bağımsız ısı kontrolü yapılabilmesi de kullanıcılara esnek kullanım imkanı sağlayan bir diğer özellik. Bosch gardırop tipi soğutucuya konan yiyecekler, arka duvar üzerinde bulunan “Multi-Air-Flow” hava çıkış ve kapı kapanınca devreye giren hava üfleme kanallarından gelen soğuk hava ile soğutuluyor.

Yeni elektronik kontrollü soğutma sistemi ve dijital göstergeli kontrol paneli sayesinde, soğutucunun ve derin dondurucunun ısı ayarı rahatça kontrol edilebiliyor ve ayarlanabiliyor. Üstelik panelde bulunan çocuk emniyet tuşu, kilit devredeyken çocukların ısı ayarına müdahale etmesini engelliyor. Buzdolabının dokunmatik buz hazırlayıcı özelliğiyle de soğuk su, parçalanmış buz ve buz küpü sağlanabiliyor
 
Üst