1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  GATA yolcusu kalmasın

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan emekli Albay Hasan Atilla Uğur, hastaneye kaldırıldı. Alınan bilgiye göre, Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nde tutuklu bulunan Uğur, rahatsızlığı nedeniyle ilk olarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

  Kalp rahatsızlığı olduğu belirtilen Uğur'un, burada yapılan müdahalenin ardından Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürüldüğü öğrenildi.

  Uğur, burada yapılan işlemlerin ardından GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'ne götürüldü.

  ÖNCE SEVK SONRA TAHLİYE

  Ergenekon soruştumasında tutuklanan emekli generallerin sağlık sorunları nedeniyle önce GATA'ya sevk edilmeleri ardından da tahliye edilmeleri gelenek haline geldi.

  Geçen yıl cezaevinde düşerek beyin kanaması geçiren ve tahliye edilen eski Jandarma Genel Komutanı Emekli Org. Şener Eruygur'un tedavisi halen GATA'da sürüyor.

  24 Eylül 2008'de Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan 1. Ordu Komutanı Emekli Org. Hurşit Tolon, GATA'ya sevkinden sonra 6 Şubat 2009'da tahliye edildi.

  Hem prostat rahatsızlığı olan hem de kalp krizi geçiren eski Jandarma İstihbarat Başkanı Emekli Tuğg. Levent Ersöz de GATA'ya kaldırıldı.

  Gözleri emekli paşaların GATA'ya sevklerine çeviren olay ise emekli Org. Şener Eruygur'un eşi Mukaddes Eruygur'un sahiplenmediği ses kaydı oldu. Mukaddes Eruygur ile GATA Beyin Cerrahisi Servis Şefi Kd. Albay Nusret Demircan arasında geçtiği ileri sürülen ses kaydı, Eruygur'un yeniden tutuklanma ihtimaline karşı GATA'dan taburcu edilmediği izlenimini veriyordu.
   
GATA yolcusu kalmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gana

  Gana

  Gana Coğrafi Verileri Konum: Batı Afrika'da Fildişi Sahili ile Togo arasında yer almaktadır. Coğrafi konumu: 8 00 Kuzey enlemi, 2 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Batı Afrika Yüzölçümü: toplam: 238,540 km² Sınırları: toplam: 2,093 km sınır komşuları: Burkina Faso 548 km, Fildişi Sahili 668 km, Togo 877 km Sahil şeridi: 539 km İklim: Tropikal iklim. Sıcaklık yıl içinde 26 ve 32 derece...
 2. galeri

  galeri

  Kişiyi yepyeni günler, ilginç, değişik olaylar beklemektedir.
 3. Galeri camlara dikkat!

  Galeri camlara dikkat!

  Son zamanlarda insanların takıldıkları bir konuya değinmek istiyorum. Çevremizdeki herşeyin değiştiği gibi yapıların ve mimari tasarımların da boyut değiştirdiğinin ister istemez farkındayızdır hepimiz. Tabii ki bu yapılar çok güzel ve ayrıca keyif verici; ama gelgelelim enteresan şekilde yapılmış olan yapıların farklı ebatlardaki pencerelerine. Çoğumuzun belki de ilk defa gördüğü geometrik...
 4. Aydın Valisi 'merkez' yolcusu

  Aydın Valisi 'merkez' yolcusu

  Aydın Valisi Mustafa Malay, merkeze alınıyor. Aydın Valisi Mustafa Malay. İçişleri Bakanlığı yetkilileri, Aydın Valisi Malay'ın merkeze alınmak için yaptığı başvurunun işleme konulduğunu ve bu konuda hazırlanan kararnamenin Başbakanlığa sevk edildiğini söyledi. Kararname Bakanlar Kurulu'nda imzaya açılacak, daha sonra Cumhurbaşkanı'nın onayına sunulacak. VALİ MALAY NE DEMİŞTİ? CHP Genel...
 5. Erdoğan G-20 yolcusu

  Erdoğan G-20 yolcusu

  Başbakan Erdoğan, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılacak. Başbakanlık Basın Merkezi'nden yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın, 1-2 Nisan 2009 tarihlerinde Londra'da yapılacak G-20 Liderler Zirvesi'ne katılmak için 1 Nisan 2009 tarihinde Türkiye'den ayrılacağı ve 3 Nisan günü yurda döneceği bildirildi. G-20 toplantısının, 15 Kasım...

Sayfayı Paylaş