1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  gaz çıkarmak

  Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Rüyada namazda iken gaz çiktigini gören kimse, münasebetsi bu söz üzerine isi müskül duruma düser. Gaz çikarmak sirlari ifsa etmeye ve içinde bulunan kin, düsmanlik ve kiskançligin gitmesine isaret eder. Bazen, mesakkat çektikten sonra rahatlliga ve borçlanm ödemeye isaret eder. Bazen kokulu bir gaz çikarmak, kötü haberlere isaret eder. Bir kimse rüyada kendi evinde gaz çikardigini görse, o kimsenin ailesiyle aralarinda cereyan edecek söze isaret eder. Her ne zaman çikardigi gazin kokusu pis olursa arzu ve isteklerinin çirkin olduguna isaret eder.

   
gaz çıkarmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çıkarmak

  Çıkarmak

  Bir şeyi bir yerden çıkarmak lüzum üzerine olursa hayra, gereksiz olursa dünyalıktan görülecek zarara delalet eder. (Toprağı kazarak bir şeyi çıkarmakla ilgili olarak Bakınız; Kazmak.)
 2. gaz

  gaz

  Yanıcı, uçucu gaz ve hava gibi şeyler gurur ve kibire, öfkeye ve şiddete, Hacimsiz varlıklar kimliksiz ve kişiliksizliğe ve kendini beğenmesinden dolayı ilahi hoşnutsuzluğa delalet eder. ( Gaz kaçırmak için Bakınız; Yellenmek.)Gaz koklamak, kendi hatalarınızdan dolayı başınızın derde gireceği anlamına gelir.Rüyasında havagazı gören kimse, düşmanla karşılaşır.Rüyada gazyagi görmek, yakinda...
 3. Çıban çıkarmak

  Çıban çıkarmak

  Rüyada her hangi bir yerinizde bir tarafindan çiktigini görmek, eger çiban henüz bas vermemis ve agrili ise, önemli olmayan bir üzüntüye ugrayacaginiza, eger delinmis içinden kan ve cerahat akiyorsa, dertlerinizden ve sikintilarinizdan kurtulacaginiza delalet eder.
 4. Suyunu çıkarmak

  Suyunu çıkarmak

  Bakınız; Sıkmak.
 5. Geğirmek, Gaz Çıkarmak ve Tükürmenin Faydaları!

  Geğirmek, Gaz Çıkarmak ve Tükürmenin Faydaları!

  Bu sayfa; Geğirmek, Gaz Çıkarmak ve Tükürmenin Faydaları haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen hepimizin saygısızlık olarak gördüğü ve sosyal hayatta kesinlikle yapmaktan kaçınılan geğirmek, gaz kaçırmak ve tükürmek gibi bazı davranışların da faydaları olduğunu biliyor muydunuz? Habertürk gazetesinde yer alan bir haberde bu davranışların da faydaları olduğu bilgileri...

Sayfayı Paylaş