1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  gazoz

  Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Rüyada gazoz şişesi görmek, çok kısa bir zaman içinde beklenmedik, umulmadık bir haberle karşılaşmaya işarettir. Gazoz içmekse para kaybı biçiminde yorumlanır. Ferahlamak, geleceğin iyi olacağını haber verir.Rüyada gazoz içtigini görmek beklenmedik bir ha-ber alacagina, gazoz sisesini bir bardaga bosalttigini görmek, evin-den bir esya çikacagina veya sevdigi bir kimsenin evinden ayrilacagina isarettir.

   
gazoz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. gazoz kapağı koleksiyonu

  gazoz kapağı koleksiyonu

  gazoz kapağı koleksiyonu kapak koleksiyonu
 2. Gazoz Kapakları

  Gazoz Kapakları

  gazoz kapağı koleksiyonu frukonun yapılışı fruko yapılışı fruko gazoz kapağı oyunu nasıl oynanır Gazoz kapaklarıyla oynanan oyunlar: Oyun mevzusuna girmeden gazoz kapakların değerliklerini yazayım (bu değerlilikler il il değişebilir hatta sokak sokak.) ZAFER 1 EFE 3 TUBORG 1 COCOCOLA 100 SENSUN 100 FRUKO 100 KIZILAY 50 SIRMA 25 GÖKOVA 100 PEPSİ 4 TAMEK 5 ....... ... ....... .... 1-BAŞ...
 3. Limon Gazoza karşı fanclup

  Limon Gazoza karşı fanclup

  http://www.meleklermekani.com/fan-club/150352-soguk-bi-gazoz-icer-misin-fan-club.html Arkadaşlarım gazoza karşı limon clubumüze hoşgeldiniz.Ayılıp bayılanlar için kurmuş olduğumuz fanclubümüze hoşgeldiniz.Taklitlerden sakınınız.Gazoz içmeyiniz:D Haydi kızlar limona:ehi: GAZOZA HAYIR!!!!!:sinir: LİMONA EVETTTT:yahoo:

Sayfayı Paylaş