Gazzella'dan muhteşem ikili

M

Misafir

Forum Okuru
Gazzella'dan muhteşem ikili
Gazzella'dan muhteşem ikili
elebey0120.jpg
5 mm sünger, 3.5 mm keçe destekli, ısıya dayanıklı özel dokuma kumaşı, ergonomik içe kıvrık ayak özelliği ile özellikle bel problemi olan bayanlara oturarak ütü yapabilme imkanı sağlayar.

Çift kızaklı mükemmel denge, çocuk emniyet kilidi, açılır-kapanır ütü taşıma tablası ile katlandığında sadece 8 cm yer kaplayan ve evinizde yer işgal etmeyen fonksiyonel, özel kutusunda ve Türkiye'de ilk kullanma kılavuzlu yeni Gazzella Squad Ütü Masası ile, sürekli ve yoğun buhar sağlayan, çarşaf ve nevresimleri kat kat, giysileri askıda, perdeleri asılı iken, dikey ve güçlü-sürekli buharıyla ütüleyebilirsiniz.

elebey0120a.jpg
Yüksek watt'lı ütülere kıyasla ancak 1/3 elektrik sarfiyatı yapar, etkili buharı ile çok daha kısa sürede ütüleme işlemini bitirerek size zaman kazandırır. 1 lt su ile kesintisiz 1.5 saat ütüleme yapabilirsiniz. Üzerinde kireç barındırmayan özel paslanmaz kazanı ve kaygan lnox tabanı ile, kendi küçük ama ütüleme yaparken adeta devleşen Gazzella Süper Mini 2020 ile birlikte kolaylık ve mükemmellği keyifle yaşayın.
 

Benzer İçerikler

Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
863
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
Üst