GeBe'den Bahar Rüzgarı

meleğim_rüzgarım

Yeni Üye
Üye
GeBe'den Bahar Rüzgarı
GeBe'den Bahar Rüzgarı

Hamile bayanlara giyimde seçkin alternatifler sunan GeBe, baharın neşe ve coşkusuna yepyeni bir koleksiyonla katılıyor.
GeBe'nin 2008 için hazırladığı ilkbahar yaz koleksiyonu, baharın tazeliğini giysilere taşıyor, anne adaylarının güzelliğine güzellik, şıklığına şıklık katıyor. GeBe'nin yeni koleksiyondaki koton elbiseler ve tunikler anne adaylarını sıcak günlerde rahat ettiriyor. Bol cepli kargo pantolonlar, capriler ve şortlar ise GeBe'nin çok sevilen esprili tişörtleriyle kombinleniyor.
Soğuk, gri kış günlerinin ardından tekrar doğanın uyandığı, tomurcukların yeşerdiği, umutlarla çoğaldığı yepyeni ve taptaze bir başlangıca giriyoruz. Yeni bir dönem, yepyeni bir yaşam...
Hamile bayanlara giyimde seçkin alternatifler sunan GeBe, işte bu umutlarla, heyecanla ve duygusallıkla tanışan anne adayları için yepyeni bir koleksiyonu hazırladı. Rahatlık ve konforun ön planda tutululduğu GeBe'nin ilkbahar - yaz koleksiyonuyla anne adayları hem yılın trendlerini yakından takip edecek, hem de GeBe şıklığı ile güzelliklerine güzellik katacaklar.
GeBe'nin 2008 ilkbahar - yaz koleksiyonunda haki, mercan, gri ve siyah tonlarının yanı sıra baharın sıcaklık ve aydınlığını yansıtan pastel mavi, fuşya, lila, sarı ve çimen yeşili gibi canlı renklere de yer verildi.
Hamilelik döneminde şık olmak isteyen tüm anne adayları için farklı yıkama efektlerinin kullanıldığı denimler, bol cepli kargo pantolonlar, capriler ve şortlar, renkli üstler ve esprili tişörtler ile kombinlendi.
Canlı renkleri ve modern kesimleriyle sıcak yaz günlerinin vazgeçilmesi olan koton elbiseler ve tunikler ise koleksiyonun dikkat çekici parçaları arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra, saten tunikler, dantel ve şifon kokteyl elbiseleri özel davetlerde şık olmak isteyen tüm anne adaylarının bu yaz da gözdesi olacak.
GeBe hakkında:
Tekstil sektöründe 30 yıllık tecrübe sahibi ABT Tekstil çatısı altında faaliyetlerini sürdüren GeBe markasının anne adaylarıyla buluşması 2005 yılının Mart ayında gerçekleşmiştir. GeBe, dünya çapında kabul görmüş bir hamile giyimi anlayışını ve ABT Tekstil'in bu alandaki küresel tecrübesini tüm koleksiyonlarına yansıtır.
Hamile bayanların giyim ihtiyaçlarına kaliteli çözüm üretmeyi hedefleyen GeBe, tüm ürünlerinin tasarımını Hollanda'da, üretimini ise ülkemizde gerçekleştirir. GeBe konsepti modern, dinamik ve kendine güvenen anne adayları için özel olarak oluşturulmuştur. GeBe koleksiyonları kalite, konfor, yaratıcılık ve şıklığı yansıtır.
Senede iki kez ana ve dört kez ara koleksiyon hazırlayan GeBe, bu süreçte hamile bayanların tüm istek ve ihtiyaçlarını dikkate alır. GeBe'nin deneyimli tasarım ekibi tarafından hazırlanan tüm giysiler, üretim aşamasında hamile bayanlar tarafından test edilir. Üretimde kullandığı materyalleriyle doğaya ve topluma saygılı kurumsal bir firma olan GeBe, yeni nesil anne adaylarının giyim modasına yön verir.
 
Son düzenleme:
Geri
Üst