üstüne görme dedikleri olabilir bence.çünkü idrar testinde 2. çizgi silik bile çıksa hamilesin demek diyor her yerde.bence çok acil bir kan testi yaptır.bu arada regl zamanın ne zamandı?

bu arada tuna nerdesin????
bu gün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ya,çok heyecanlandım.yarın testi tekrarlıcam bakalım:)

canım benim dün siteye giriş yapamadım bugün de yeni açtım, valla adına çok sevndim:) o 2. çizgi bizim herşeyimiz canım ister açık ister koyu olsun, sen de hamilesin gör bak içime doğuyor, ben de daha fazla bekleyemeyeceğim birazdan kan testine gidicem haberleri yazarım...

canım benim daha çok erken biliyorum merak ediyosun ben de 3 kez idrar testi yapmıştım:) ama adet gününü bekle bence Allah gönlüne göre versin..

canım benim daha çok erken biliyorum merak ediyosun ben de 3 kez idrar testi yapmıştım:) ama adet gününü bekle bence Allah gönlüne göre versin..

Teşekkür ederim canım.beklemek gerçekten çok zor.ama başka çarem yok beklicem mecburen.geçen ayda hüsrana uğradım umarım bu ay güzel olur herşey.yeni yıla güzel haberlerle gireriz hepimiz inşallah... seninde güzel haberlerini bekliyorum bugün sabırsızlıkla... inşallah hamilesindir...

tunacım ya bişey daha sorcam benim o görmelere doyamadığım ikinci çizgi gittikçe kayboluyo.hatta şuan çok zor seçiyorum.bide benim kanamam arttı adet gibi oluyorum neden acaba

evet canım resimdeki oğlumun küçüklüğü. yaa kızlar güzel dileklerinize tşk ama şu an şoktayım ben eve gelince hemen size yazayım dedim, biliyosunuz kan testine gidecektim sonuç için yarın dediler ben de hemen öğrenmek istedim yani ayrıntılı istemedim bugün olursa sonuç sadece var ya da yok diye çıkar dediler veeee sonuç negatif yazıyor o yazıyı görünce çok şaşırdım şimdi benim bu belirtilerim psikolojik mi yaa:( göğüs ağrıları baş dönmeleri offf yaaa daha hastalanmadım da. acaba biraz daha bekleyip tekrar mı yaptırsam hiç öyle olan var mı aranızda?

kendimi öyle çok pozitife alıştırmıştım ki o yüzden üzüldüm tabi ama en iyisi beklemek diyorum artık stres yapmıcam ne yapalım hayırlısı...

tunacım ya üzülme, en azından dünyalar tatlısı bi oğluşun var
bak benimde sabah ikinci çizgi silik çıkmıştı ama sonra kayboldu gitti.hem zaten öğleden sonra adet oldum ben.neyse hayırlısı ne diyelim.bu ayda olmadı.ama benim hala baş dönmelerim azalmadı.
bu arada;Aman yarabbim o nasıl bi güzellik öyle.sen bunu yemeden akşama kadar nasıl durabiliyorsun.Allah hayırlı uzun ömürlü etsin inşallah.MAŞALLAH BAREKELLAH...

Geri