ya burda güvenebileceğim bir hastane yok poliklinik var ben aralığın altısında daha reglime 5 gün varken kan testi yaptırdım negatif çıktı.Sonra günüm geçince hep idrar testi yaptım hep negatif çıktı.Artık eşime bide kan testi yapalım demeye yüzüm kalmadı.Bide doktorumbayağı yoğun bir doktor.Geçen hafta aradım ancak bu haftaya verdi.Yarın bakalım görücez ne çıkıcak.Yoksa sabretmem imkansız olurdu ama şuanda mecburum ve meraktan artık heryerimi sivilce bastı.İnanın bende rahat değilim.Ama bu kadar bekledikten sonra kan testinde çıkarsa çok güzel bir süpriz olacak. :) benim için dua edin ne olur.Şu an ezan okunuyor.Allahtan dileğim tüm çocuk bekleyenler bekledikleri haberi en tez zamanda alsın inşallah. Aminnnnnnnnnnn.

ya burda güvenebileceğim bir hastane yok poliklinik var ben aralığın altısında daha reglime 5 gün varken kan testi yaptırdım negatif çıktı.Sonra günüm geçince hep idrar testi yaptım hep negatif çıktı.Artık eşime bide kan testi yapalım demeye yüzüm kalmadı.Bide doktorumbayağı yoğun bir doktor.Geçen hafta aradım ancak bu haftaya verdi.Yarın bakalım görücez ne çıkıcak.Yoksa sabretmem imkansız olurdu ama şuanda mecburum ve meraktan artık heryerimi sivilce bastı.İnanın bende rahat değilim.Ama bu kadar bekledikten sonra kan testinde çıkarsa çok güzel bir süpriz olacak. :) benim için dua edin ne olur.Şu an ezan okunuyor.Allahtan dileğim tüm çocuk bekleyenler bekledikleri haberi en tez zamanda alsın inşallah. Aminnnnnnnnnnn.

sana hak veriyorum bi yerde çünkü bizim burdakilerde güvenilir değil.çünkü geçen bi kan testi yaptırdım benim hormonlar almış başını gidiyo.süt hormonum 60 çıkınca doktor emziren annesiniz galiba deyince hönk oldum:)
neyse başka bi yerde daha yaptırdım herşey normal.

gebeliğimde negatif çıkmıştı orda acaba bişey vardıda bunudamı yanlış çıkardı diye aklımdan geçmiyo değil:hmm:

ben zaten best_dreamin sabrına hayranım.anacım ben böyle olsam çoktan doktorun yakasına yapışmıştım valla:)

hehehe aynen katılıyorumm sanaaa benim değil gecikmeee daha 10gün vardı test yaptım :D:D yaaaa inşaaa güzel haberler alırız senden best_dream inş hamilesindir.idrar testi tam okunmayabılıo bazen geç döllenmen vardır belkide ondan öledir.

Yani aynen öyle her yere güven olmuyor.Burda hep küçük poliklinikler var sağlık ocağına gitsem alacak kanı 2 gün sonra vericek ölme eşeğim ölme.E zaten 1 gün sonra doktora gidicem.Muhtemelen ordada isteyecekler kan testi bir daha para vermemiş olurum.Bakalım ya kötü birşey çıkmasında dediğim gibi eğer hamileysçok büyük süpriz olur.Bu kadar bekledim.Sabrettim belki muradıma da ererim.

Merhaba; Ben bu siteyi yeni keşfettim. Ben de benzer endişeler yaşıyorum. Bebek düşünmeye başladıktan sonra regl olmamaya başladım. Dr a gittik ilaç kullandım. Geçen ay regl oldum. Umarım bu ay herşey yolunda gider ve bebişimiz olur hayırlısıyla...

arkdaşlar bende aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardm edin 3 aydr bebek düşnyorum ama olmuyo adetime 4 gün kaldı mide bulntısı var birazda yorgunluk ama hiç akıntım yok ve sısık idrara çıkıyorumm acaba hamilemiyiimmmmmm

Arkadaşlar bende de bel ağrısı var..bide topuğuma diken batıyo gibi oluyo..Ama ocak 8de regli olmam gerekiyo.Daha çok var test için. Akıntım da fazla. Bir de gaz var. Sizce hamile olabilirmiyim?? Ama gögüslerim şişmedi ve ağrımıyo:(

arkdaşlar bende aranıza yeni katıldım yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardm edin 3 aydr bebek düşnyorum ama olmuyo adetime 4 gün kaldı mide bulntısı var birazda yorgunluk ama hiç akıntım yok ve sısık idrara çıkıyorumm acaba hamilemiyiimmmmmm

canım bence şu hassas olan testlerden yap,ben artık bir tek onlara güveniyorum.çünkü diğerleri hep yanlış çıktı..diğer belirtilerin psikolojik olabilir.çünkü benimde 1 hafta başım döndü düştüm kalktım,birsürü belirti oldu ama hamile değilmişim...

Arkadaşlar bende de bel ağrısı var..bide topuğuma diken batıyo gibi oluyo..Ama ocak 8de regli olmam gerekiyo.Daha çok var test için. Akıntım da fazla. Bir de gaz var. Sizce hamile olabilirmiyim?? Ama gögüslerim şişmedi ve ağrımıyo:(

canım benim daha adetine 10 gün var.bi kere hamile olsan bile bebişin daha yerleşmemiştir gibi geliyo bana.çünkü beta hcg yerleşmeden sonra salgılanmaya başlar.vücudunu çok dinlemişsin gibi geldi bana.o yüzden rahat ol 1 hafta daha bekle en azından.

Geri