:uhu: çok şaşkınım hafta sonunu beklemek çok zor yaa of offf

Kızlar çok üzgünüm hamile değilim.Doktor söktürücü verdi ve kırmızılar geldi.Birdahaki aya inşallah bakalım.Sizi merakta bıraktım kusura bakmayın ama anca toparlandım.

canım benim ya olsun üzülme bak bizde burdayız.inşallah başka ciddi bir rahatsızlığın yoktur önemli olan o.sıkma canını tamam.:)

Selam kızlar aranıza yeni katıldım bende de belirtiler var ama emin değilim ağdet olmama daha 6 gün var ama kasık batmaları sabah hafif bulantı akıntım var şaşkınım yaa :)

nurum sen de hoşgeldin aramıza, inş hamilesindir Allah gönlüne göre versin, önce adetini bekle bakalım herşey kendiliğinden çıkıyor zaten. bizi gelişmelerden haberdar et lütfen.

inşallah tunam inşallah beklemekten başka yapıcak bişi yok zaten bu ay çalışmalar tam hızdı bakalım yazarım sizede...:eek:rkide:

Ekli dosyalar

• giff-117.gif
    giff-117.gif
    17,2 KB · Görüntüleme: 0
canım benim dilerim hamilesindir ama bu belirtiler bu kadar erken olmaz gibi geliyo bana.bence sen rahat ol zaten şurda az kalmış adet gününe.hamileysen hepimiz kutlarız:)

inşallah yaaa... aranıza yeni aktıldım. aslında uzun süredir takip ediyorum. yanlış yerlere mi yazıyorum anlamadım ya bakalım çözücem inşallah:utan:

evet yaa ilk denememiz bakalım sol kasığımda batma arada oluyo...akıntı var bide sbah sadece bulantı sende ne gibi belirti varr...hafta sonuna kadar çatlarım ben kesin:hıms:

ya aslında benim de benzeri şeyler ama emin olamıyorum. Hafif bulantı var, çok fazla gaz var bi ara bel ağrısı olmuştu..Ama işte insan net bişi söleyemiyor. Ben gebelik testi yaptım bikaç gn önce ama daha belli olmazmış. Burdan bayadır takip ediyodum yeni üye oldum belki de herkesin yazdıklarından mı etkileniyoruz ne dersin??? İnş hayırlısı olur tm bebiş bekleyenler için...:)

Geri