mrb önce ya birşey sormak istiyorum ben mayıs ayında regl günümü hatırlamıyorum kandil zamanıydı 23 yada 24 düydü geçen ayda 20 sinde oldum fakat bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra 2 gün çok az çok az kanamam geldi birinci gün geldi damla kesildi ikinci günde çok hareket ettim yine geldi ilkkez böyle oldu 2 aylık evliyim eşim çok istiyor aslında bende istiyorum 16 yasımda aile zoruyla bir evlilik yaptım bir kızım var 2 yasında anlaşamadık ayrıldık bu ikinci evliliğim ve hamile kalamassam korkusu var bu gün ayın 17 si hala hastalanmadım bekliyorum fakat kaç gündür idrar problemim var çok sık ve az az geliyor yanmada var akıntımda var birde arada baş dönmem oluyor kasıklarımın oldugu yerde hafif şişlik farkettim bu gün haftalancakmışım belirtimde hiç yok ve bugün sabah miğdem bulandı acaba hamile olabilirmiyim tes hemen çıkmaz biliyorum geçsin diye bekliyorum eşimede söylemedim hayal kırıklığına ugramakta ugratmakta istemiyorum lütfen birsey diyin

merhaba arkadaşlar benimde sorum olcak ben geçen ay karın ağrısıyla doktora gittim kist çıktı 5 mm doğumkontrol hapı verdi kullanmadım soğan kürü yaptım geçti.Geçen ay 17sinde regl oldum ve 15 gün kanamam sürdü bu ay adet olmadım ama aşırı derecede kasık karın ağrılarım var halsizliğim çok sanki vücudum uyuşmuş uykum çok fazla sabah uyanamıyorum sizce bu durum nedir bide akıntım çok.

1-Mide bulantısı...............................................ara ara
2-Baş dönmesi................................................ara ara
3-Tansiyon düşmesi.........................................hayır

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık..................çook
5-Kasıklarda batma yada sancı, KRAMP...........çook

6-Kirpiklerin karışması …..........hafif
7-Bel ağrısı…………........................................yattığım zaman ağrıyor
8-Akıntı artması............................................. çok
9-Göğüslerde hassasiyet................................evet
10-Göğüslerde şişme....................................evet
11-Göğüs uçlarının acıması……….................…evet
12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması ........evet
13-Sık idrara çıkma……………………............……evet
14-Uyku hali.....................................................biraz
15-Halsizlik.......................................................biraz
16-Ağızda kuruluk………….…………....................evet
17-Ağızda metal

tadı hissetmek........................hayır
18-Dudakların fosur fosur olması......................hayır
19-Göz bebeklerinin büyümesi..........................hayır
20-İdrar kokusunda değişme..........................evet çok
21-Kokulara aşırı hassasiyet ………………….......evet
22-Gazlı olmak ……………………....................…..evet
23-Mide yanması...............................................evet
24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi…………………...…evet
25-Bel kalınlaşması………………………............evet

26-Adet gecikmesi.............................................düzensiz
27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme.............hayır
28-Mide kazinmasi-cok acikma...........................evet
:) i,nş bu sefer hamişimdir

selam melekler ben 2 yildir bu sitenin okuyucusuyum ama buraya yeni kayit oldum,ben 3 yildir evliyim ilk yil korunduk ama simdi 2 yildir tedaviler aldim ama olmadi sora esimde proplem cikdi,bu arada arkadaslar ben azeriyim,3 ay once esime tedavi yazildi sonra esim is icin baska yere gitti,ben temmuzda doktora GITTIM ve hormon yetersizliyim oldugunu dedi ilac yazdi,kan deyisimi etim 10 gun guclu ilaclar yazildi bu arada,sonra ben temmuz 9adet oldum ilaclarim da bitti 13 de adetim bitti 17 - 26 si temmuz araligi esimle bi yerde olduk sora daha olmadik 1hafta one 2 gun adet oluyormusum gibi agri geldi sora sol kasigimda agri oldu simdi sag kasigim agriyor,ben normalde kabizlik yasarim su icemem,ama bir haftadir suekli normal oluyo,ve hep idrarim geliyo idrar sonunda yanma oluyo,ve fazla su iciyorum adetime daha 6 gun var cok endiseliyim insallah gebe kalirim,surekli gebe olduguma dair ruya goruyorum bu arada.hapsirik tuttu 2gundur,belimde agrilar var rahat sirt ustu yatamiyorum,dudaklarim soldu kabuk kabuk oldu,goguslerim normalde buyuk ama sanki daha ic camasirim kucuk gibi agriyorlar ne biliyim ya unsallah hamileyimdir ,amin

şekerler selamm ben geçen ay 7 sinde adet oldumm ,şı takvim deniliyor ya o takvımı indirdim int den o takvime göre ayın 4 ünde adet olmam grekıyormuş bu ay için.hala olmadımm ,adetimi bir türlü hesaplayamıyorum bana yardım eder misiniz :((((((

merhaba arkadaşlar benimde sorum olcak ben geçen ay karın ağrısıyla doktora gittim kist çıktı 5 mm doğumkontrol hapı verdi kullanmadım soğan kürü yaptım geçti.Geçen ay 17sinde regl oldum ve 15 gün kanamam sürdü bu ay adet olmadım ama aşırı derecede kasık karın ağrılarım var halsizliğim çok sanki vücudum uyuşmuş uykum çok fazla sabah uyanamıyorum sizce bu durum nedir bide akıntım çok.

hayırlısı olsun inşallah canımmm akıntı uyku bunlar hamilelik belirtileri bende daha çok kasıklarıma ara ara vurann kramplar mevcut canımı çok acıtıyor güzel haberlerle bizi sevindirisin inş.

günaydın arkadaslar bir sorum olcak ben 27 temmuzda regl oldum 2 gün sürdü normali 4 gün olurdu neyse bittim ama acayip akıntım var suan h,ç olmazdı bende akıntı

Geri