Gebelik Belirtileri ilk hafta neler olur tüyolar burada sizlerle melekler

Türkan Mehmet Nida

Yeni Üye
Üye
Merhaba, lekelenme şeklinde kanamanız olmuş akabinde test yapmışsınız negatif bu durumda gebe değilsiniz. (Enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yapılabilir ) Fakat evde yapılan testler hatalı sonuç verebilir. Tedbiren hcg testi yapın ve hekiminizle iletişime geçin.
Hekimim kanama önemli değil kandan bakalım dedi ama gidemedim 21 haziranda yumurta çatlamış ama içindeki sıvı tam boşalmamış dedi yani yaklaşık olarak 24 haziranda ilişki olursa büyük ihtimal gebelik olur dedi ama şuan hayal kırıklığı oldu

Türkan Mehmet Nida

Yeni Üye
Üye
Merhaba, lekelenme şeklinde kanamanız olmuş akabinde test yapmışsınız negatif bu durumda gebe değilsiniz. (Enjeksiyonun 14. günü gebelik testi yapılabilir ) Fakat evde yapılan testler hatalı sonuç verebilir. Tedbiren hcg testi yapın ve hekiminizle iletişime geçin.
Birde sorum olacak size klomen ve çatlatma iğnesinden sonra âdet rengi değişebilir mi kahverengi yada siyaha yakın olabilirmi bende iltihap kist vs yok çünkü yeni yaptı tüm tahlillerimi hekimim

Türkan Mehmet Nida

Yeni Üye
Üye
Klomen ve çatlatma iğnesinden sonra âdet rengi değişebilir mi kahverengi yada siyaha yakın olabilirmi bende iltihap kist vs yok çünkü yeni yaptı tüm tahlillerimi hekimim

Z

zelalci2121

Forum Okuru
Kızlar adetime daha 5 gün var ama inanılmaz bebeğim olacak diye hissediyorum ne zaman test yapayım net gebelik testi için bana diyecekleriniz var mı acaba teşekkür ediyorum

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Zelalcik,

hayatım biraz daha bekle daha erken eğer aşağıdaki belirtilerin tamamı sende var ise ki sen ben hissediyorum diyor isen doğrudur :) Adetinin üzerinden iki üç gün en az geçsin hayatım.

Ayrıca muhtemelen gebelik testini evde yapacaksın bu Covid belasından dolayı herhangi bir marka eczaneden al hayatım idrar testini yap ama aşağıdaki siteden tam yazılmış yapman ve dikkat etmen gerekenler onlara harfiyen uy al linkini de vereyim oku hayatım.