Mrhblr bigün öğlen gözümün önğne erik geldi ve canım çok çekti ondan bi kaç gün sonra 3 4 gündür limon cekiyor canım ve limon yiyorum hamelilikten şüphe ediyorum ogünde canım şeftali istedi kasığımnda şişkinlik var geçen ay 12 sinde oldum adet yani şuan adetime var ama iki gündür sancılar oluyor adet olacakmışım gibi göğsümün yanlarındada ağrı var sizce hamilemiyim ben ? Cvp yazarsanız çok sevirim

Merhaba cumartesi gününden itibaren aşırı derecede midem yanıyo sürekli gazlıyım kokular çok rahatsız edici kasiklarimda batmalar goguslerde dolgunluk kaşıntı var ve ayaklarım usuyo ama az önce gordumki pembemsi lekenlenme olmuş kahverengi gibi değişik ve kaç gündürde bembeyaz akıntım var kokusuz acaba hamilemiyim bu yerleşme kanaması olabilir mi

Adet olmam gereken tarih 21 subat cumartesi günüydü ama ondan öncesi çarşamba günün böyle az az lekenlenmelerim oldu dün bitti kasiklarimda ki şikayet hala devam ediyo sağ kasık özellikle ve inanılmaz uykusuzluk çekiyorum ve ben uykuya düşkün bi insan değilim zor ayakta duruyorum karnımda ufak ufak kasılmalar batmalar bir sürü şey var

Merhaba arkadaslar ben ocak 18inde adet gordum martin 3u bugun hastalanmdm daha test yaptm negatif doktora gttm kan testim 0.5negatif ultrasonla bkti bi sorun yok herseyin temz nedn olmuo blemyrm dedi sbhlari ve aksamlari midem bulanio ama kusma falan yk sol kasiklarim agrio belim agrio yardim edin bana

Maalesef değilmişim idrar yollarımda çok yoğun iltihap varmış ama ocak ayından beri adet olmadım. . Zaten son yaşadığım olayda kan değil lekenlenme gibi bişey oldu bu ay ne zaman adet olucam bilmiyorum

Merhaba. Benimde adetime 4 gün var.
Aşırı halde gaz ve halsizlik var. Sag kasıgımda özellikle akşamları ağrı oluyor bir kaç gündür. Dün test yaptım negatif. Ellerim şiş. Sürekli idrara gidiyorum.baş dönmesi tansiyon düşüklüğü var. Birde sabahları terleyerek uyanıyorum ki normalde çok üşüyen biriyim. Dün ateş ölçtüm yatmadan 36.5 çıktı.hamile olabilir miyim ? Allah gönlümüze göre versin inşallah

Merhaba adetime 4 gün var. Sağ kasık ve bacagıma vuran bir ağrı var 2 gündür. Sabahları terleyerek uyanıyorum.tansiyonum düşük gibi baş dönmesi mide bulantısı oluyor ama kusmuyorum. Ellerim şiş. Yüzüm rengi soluk. Dün idrar testi yaptım negatif.halsizlik var fena halde. Acaba hamile olabilir miyim ? Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Nur bende de aynı belirtiler vardı fakat ben sadece çok üşüdüm. El şişmesi aşırı gaz kasık ağrısı vs vs. Adetime 3 gün kala test yaptım silik de olsa çizgi çıktı. 2 gün falan bekle bir daha yap testini. Rabbim gönlüne göre versin...

Geri