Merhaba hamile değilim ama çok isterdim. . Şuan ki derdim vajina dudaginda bize gibi bişey var ağrı sızı yok ama endişeleniyorum araştırdım Bartholin bezi tıkanmış olabilir diye düşünüyorum doktora gidicem ama izin alamıyorum sizce ne olabilir

Merhaba. Ben adetimi bekledim. Cuma gecesi başladı ama fena bir agrıyla. Öyle bir agrı ki sabaha kadar uyuyamadım. Aöf sınavım vardı sınava bile girmedim :( cumartesi biraz yoğun geldi. Ama o kadar. Pazar günü kesildi. Damla damla. Pazartesi iti bari ile hiç yok. Anlamadım ben. Normalde 3 gün yoğun olurdu. Bugün kan testi yaptırıcam. Üstüne görmüş olabilir miyim acaba ?

Arkadaslar merhaba. Bende yeni uye oldu daha sayfayi nasil kullancgimi bilr bilmiyorum 9 aylik evliyim sadece iki ay korunduk hala bebiş bekliyoruz her ay ani hüsranı yaşıyorum bakalim adetime 7 gün kaldi bu ay ne olcak artik kendimi dinlememeye özen gösteriyorum şöyle oldu hamilemiyim böyle oldu hamilemiyim demiyorum artık sabırla beliyorum

Gerekli tahlilleri yaptrdinmi jasmin bi sorun varsa baktirki geç kalmadann onlemini alin çünkü tedaviyle çok zaman gecio inşallah tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden olur

Arkadaslar merhaba. Bende yeni uye oldu daha sayfayi nasil kullancgimi bilr bilmiyorum 9 aylik evliyim sadece iki ay korunduk hala bebiş bekliyoruz her ay ani hüsranı yaşıyorum bakalim adetime 7 gün kaldi bu ay ne olcak artik kendimi dinlememeye özen gösteriyorum şöyle oldu hamilemiyim böyle oldu hamilemiyim demiyorum artık sabırla beliyorum

En güzeli kendini dinlememek tatlım ben de öyle yapmaya çalışıyorum. Başka ugrasilar bul ve adet gününü düşünme. Geldi mi gelecek mi falan iyice stres oluyor insan. Rahat bırakınca daha çabuk olyirmus

Merhaba. Ben adetimi bekledim. Cuma gecesi başladı ama fena bir agrıyla. Öyle bir agrı ki sabaha kadar uyuyamadım. Aöf sınavım vardı sınava bile girmedim :( cumartesi biraz yoğun geldi. Ama o kadar. Pazar günü kesildi. Damla damla. Pazartesi iti bari ile hiç yok. Anlamadım ben. Normalde 3 gün yoğun olurdu. Bugün kan testi yaptırıcam. Üstüne görmüş olabilir miyim acaba ?

Herşeyden önce innnnnnnsallah gönlüne göre olur tatlım. Ama bu üstüne görmenin çok nadir olduğunu öğrendim şimdiye kadar okuduklarimdan amma dedim ya hayirlisiyla Allah gönlüne göre versin

Herşeyden önce innnnnnnsallah gönlüne göre olur tatlım. Ama bu üstüne görmenin çok nadir olduğunu öğrendim şimdiye kadar okuduklarimdan amma dedim ya hayirlisiyla Allah gönlüne göre versin

Çok teşekkür ederim canım. Şuan bir ay geçti. Ama şişkinlik ve kasık bel agrılarıyla geçti. Adetime 4 gün var. Bel ağrısı ve mide bulantısı yaşıyorum. Ümitlenmiyorum. Günümü bekliycem. Olmazsam yada yine aynı olup 1 gün sürerse doktora gidicem. Hayırlısı bakalım. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

Geri