Üzülme canım herşey insanlar için herşey allahtan savor edip dua edicez su mübarek günlerin hurmwtine en hayırlısı olur inşallah hayırlı evlatlara nail oluruz

Mrb ben yeni katildim araniza allah tüm bekliyen ve istiyen annen adaylarina evlat sahibi olmayi nasip etsin insallah.ben 1 sene 3 aylik evliyim almanyada yasiorum buay adetim 29 nisan da geldi ve 5gün sürdü esimle iliskiye adetimjn 11 12ci günü girdik korunmasiz ilk defa ve yumurtlama dönemini tutturdum diye düsünüyorum ama kismet tabi ogunlerden beri kasik agrilarim gecmedi arada bi hafifledi adetime 5gün kala adet olucakmisim gibi sancim basladi arada bi devam edior suan 3 gün var ates basio beni gögüslerimde sis hafif bi hassasiyet var en cokta sütyeni cikarinca agirlastigini anliorum normalde adetimjn ayni günü sancilanirdim ve hasta olurdum normalmi sizce yoksa hamilemiyim piskolojikmi bilmiorum gecmesini bekliorum günümün cvplariniz icin simdiden tskler..

Mrb ben 1 sene 3 aylik evliyim dügünümden 1ay önce dogumkontrol hapi kullandim toplam 7 ay kullanmaya devam ettim ve biraktim doktorum bana kizamikcik asisi yaptirdi ve folik asit yazdi yaklasik 3aydir kullaniyorum adetim 27 28 güne bi gelior 5 6 gün sürüyor esim hic icime bosalmiordu en son adetimden 6ci gün ve 7ci gün iliskiye girdik ve icime bosaldi 1saat kadar kalkmadim ve tolete cikmadim bütün gece öylece yattim sabah dus aldim 1 gün sonra tekrar denedik ve yine hic kalkmadim kalcamin altina yastik koydum ve uyudum sizce 2 kere de hamile kalmam mümkünmüdür?yumurtlama günlerimi hesapliorum ve kendim anliorum kasik agrilarimdan galiba iliskinin ertesi günü yumurtlama oldu :( hamile kalabilirmiyim yinede?cvbiniz icin simdiden tskler

Iliskiye girdigimiden beri kasik agrilarim gecmedi bazen hafifledi simdi adetime 3gün kaldi ve benim 5gün kala adet olucakmisim gibi sancilarim basladi ates basio sol kasigima batmalar oluyo normalde adet olucagim gün sancim baslardi ve adet olurdum goguslerimde agirlik var aksamlari sutyeni cikartinca farkediorim agridigini agirlastigini sizce hamile olabilirmiyim cok heyecanliyim 3 gün sonra günüm gelmesin lazim umarim hamileyimdirde gelmez:(?

Geri