Lütfen biri bisey yazsin 2günum kaldi aceba belirtimi bendekiler suan hala beyaz akintim oluyor ara ara sancilaniorum insallah olmam ya:(

Lütfen biri bisey yazsin 2günum kaldi aceba belirtimi bendekiler suan hala beyaz akintim oluyor ara ara sancilaniorum insallah olmam ya:(
Canım onlar adet belirtiside olabilir bende bu ay ümütlendim tam 1 hafta geccikti adetim kafaya takmamak lazım acaba hamilemiyim neyim adetmi olcam falan bunlar günlerimizide geciktiriyo bende oldugu gibi oluruna bırakalım benimde eşiminde hiç bir sorunu yok ama olmuyo işte 9 aylık evliyim hala bekliyorum.

Tlfnda ki taktim de yarin olucam diye gösterio hayirlisi bakalim kismet daha ilk denemeyedi o yüzden heralde cok sabirsizim olmasada olmaz yapicak bisey yok bidahakine artik

Kızlar ben de araniza yeni katildim bende adet düzensizliği var 4 ay önce catlatma iğnesi oldum sonuç alamadık adet oldum geçen ay da adetim 3 4 gün surdu ve ilk gün çok koyu kahve geldi adetim 2 3 gün geldi gelmedi gibi birşey kısa surdu bu gün adet olmam gerekiyordu ama olmadım kasiklarimda ağrı var goguslerim sis sizce ne yapmalıyım

Selam kızlar uzun süre girip mesajlariniza bakamadım ama sizlere birkaç tavsiyem var her nekadar biliyorum yapamayacaksiniz ama yapmaya çalışın öncelikle regl bittikten sonra sakin ama sakın birdaha ki reglle kadar gebelik testi almayın hem negatif sonuç alarak üzülebilir hemde belki hamile oldugunuz halde olmayacak şeyler yapabilirsiniz sakin ve sabırli olun siz herseyi yapsaniz da olacak sa olur olmazsa olmaz Allah yeter ki ol desin vakti gelince oluyor unutmayin milyonlarca sizlerle aynı duyguyu yaşayan insanlar var . Allah hepiniz in gönlüne göre versin hepiniz e anne baba olma duygusunu nasip etsin bu süreçte çok çok Meryem süresi okuyun yani yapacak birsey yok çok çok da dua okuyun elimden gelen sorulara tekrardan girdikce cevap veririm

Selam kızlar gebelik en erken belirtisi hiç birşeydir diyebilirim sizlere yani belki de kişiden kişiye değişebilir ama regl gecikmesi olmadan bir belirti var diyemezsiniz çünkü zaten regl öncesi zaten bebek bile tam anlamı ile oluşmamıştir ama sadece bir his vardır o oluyor insanda arada bi regl yaklaştıkca bel ağrısı göğüs ağrısı zaten bunları regl ağrısından ayırmak pek mümkün olmuyor beklemek zor ama en güzeli regl bekleyip test yapmak güzel sonucu almak Allah hepinizin yardımcısı olsun ha bide ben hamileliğimde ağızma farklı bir tat oluşarak sabah uyanıyordum buda sizlere bir belirti olabilir

Iyi aksamlar arkadaslar.Bu ay cok belirti yasadim.9 adet olmama gerekir.28 de kahve rengli akintim oldu.goğüslerim cox sisdi.uclari aciyor.kolum deyince bile agriyo.kasiklarimda kramplar oluyo.cok uykulu yorgun halsiz oluyorum.midem de bulandi.test yaptim adetime 2 gun kala silik ama cok silin ikinci cizgi cikti.1 gun kaldi adtime ve sancilarim oluyo.asaga dogru vuruyo agrilar.5 dakika olub geciyor.Belim de cok agriyor.bu gun yine test yaptim yine silik cizgi cikti.Sizce hamilemiyim cok korkuyorum adet olucam diye(Sizce hamilemiyim???Lutfen yardim edin.

Geri