Anas benim de öyle çıktı hamile idim inşallah sende hamilesindir benim hamilelik belirtilerim regl günümde başladı bel ağrıyor göğüsler ağrıyor mide bulantısı oluyor aşırı iştah açılıyor mevsiminde olan şeyleri acayip yemek istediği geliyor akıntı olanlar var ama bende hiç akıntı olmadı ilk gebeliğimde de olmamışti hamile olduğumu öyle tahmin etmiştim ben zaten

10 gün geçikti adet dönemimde kahverengi ve ara sıra çok az kanlı akıntılarım oldu idrar testinde negatif çıktı akşamdan beride göğüslerimde az az sızlıyor kan testini daha yaptırmadım hamile olma ihtimalim varmı :(

10 gün geçikti adet dönemimde kahverengi ve ara sıra çok az kanlı akıntılarım oldu idrar testinde negatif çıktı akşamdan beride göğüslerimde az az sızlıyor kan testini daha yaptırmadım hamile olma ihtimalim varmı :(

Belirtilere dayanarak olasışlıklı yorum yapmak size fayda sağlamaz tedbiren gebelik testi yapın,lekelenmeleriniz için jinekoloğa görünün

Ya benim adetime 2 gün var adet olacak mis im gibi hissediyorum 15 gündür Goguslerim ağrıyor sertleştiler midem kaziniyor sürekli aç hissediyorum. Kasiklarim da batma lar oluyor dün normal idrar testi yaptım negatif. .. sizce hamile olma ihtimali m varmı

Bende çocuğumun olmasını çok istiyorum düzensiz adet oluyorum her ay sayardım ama bu ay saymadım ve gecikmem var gibi bel ve kasık ağrım çok fazla var kokulardan rahatsız oluyorum tansiyonum bazen çok düşüyo acaba hamile olabilir miyim bide adet sancım bazen oluyo

Geri