arkadaşlar merhaba 8 aylık evliyim ve geçen ay korunmayı bıraktık geçen ay ilişkiden sonra hep vajinal duş yaptım salak gibi ve maalesef hamile kalamadım ve bu ay geleneksel yöntem olan bacakları havaya dikme metodunu uyguladım ve gün aşırı ilişkiye girdik sabaha kadar yıkamadım vajinamı... adetime 10 gün kadar var ama kol altımdaki süt kanalları çok acıo ve gaz problemim var,göğüslerim şiş ve aşırı belim ağrıo arada kasıklarıma batma oluo acaba hamilemiyim yaaa... asıl merakım süt kanallarım neden böle şişti hemen lütfen yorum yapın arkadaşlar şimdiden çok teşekkürler... herkese tatlı bebekler diliyorum...:D:D

ayşegn aynı belirtiler bu ay bendede 15 gün öncesinden başladı hamile kalan bi arkadaşaa danıştım onunda hemen yumurtladıktan sonra başlamış belirtiler sanırım hamile olabiliriz yani cnm tabi sadec e kasık batması yetmio başka nasıl belirtiler var cnm inşalllah vardır bebiş

:23:merhaba arkadaşlar benim adetime 1 hafta var ama nabzım çok yüksek çıkıyor acaba hamilelik belirtisi olabilirmi lütfen bana yardımcı olun

hamileyimmmmmm arkadaşlar belirtiler doğruymuş adetime 2 hafta kala başladı yani yumurtladıktan hemen sonra bilginiz olsun birde ilk olarak bel ağrısı ve göğüslerdeki değişiklikler dikkatimi çekti birde gaz problemi... herkese tatlı bebişlerrrrrr

dıkkatedin

reglı oldugum halde hamıle oldugumu ögrendım.adet olmak hamıle olmadıgınız anlamına gelmıyor hanımlar

AYYY BENİMDE 11 GÜN KALDI SIRTIM VE HAFİF AYAKLARIM AGRIYOR ARADA BİRDE İSRARİMDE YANMA VAR ama umutlanmakta istemiyom hakkıma hakımıza hayırlısı :(

arkadaşlar merhaba forma yeni üye oldum. geçtiğimiz ekim ayında 7 haftalıkken bebeğimi kaybettim. 10 gün öncesine kadar bel ve kasık ağrılarım başladı hafif hafif miyde bulantıları tansiyonum sürekli düşüyor, sık sık idrara çıkma, sürekli bişeyler yeme yorgunluk hallerim vardı. Dün test yaptım evde 2. çizgi hafif vardı ilk hamileliğimde de aynı şekilde olmuştu hemen doktora gitmiştik. sonuç hüsranlı olunca bu safer biraz bekleyelim dedik 2 gündür fazla bel ağrılarım yok kasıklarım ağrıy bugün regli oldum. Aceba hamilemiyim değilmiyim bilemiyorum. Yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun ... hamile değilsem neden miyde bulantılarım vs ler devam ediyor. üstüne görme diye bişey olabilir mi? Şimdiden teşekkürler

bebişimi istiyorum canım ben bikaç kişiden duydum hamileyken adet olduğunu söyleyen ama bence doktora danışmalısın.Ama şuda var ümidini kırmak istemiyorum bazen hormonların etkisiyle mide bulantıları olabiliyo ama sen üşenme heryerde bir aile hekimliği var oraya gidip bir beta hcg kan testi baktır derim.Her durumda en etkili olanı beta hcg baktırmak inşallah herşey beklediğin gibi olur.

bebişimi istiyorum canım ben bikaç kişiden duydum hamileyken adet olduğunu söyleyen ama bence doktora danışmalısın.Ama şuda var ümidini kırmak istemiyorum bazen hormonların etkisiyle mide bulantıları olabiliyo ama sen üşenme heryerde bir aile hekimliği var oraya gidip bir beta hcg kan testi baktır derim.Her durumda en etkili olanı beta hcg baktırmak inşallah herşey beklediğin gibi olur.

Teşekkürler magenta, ama kendimi henüz test yaptırmaya hazır hissetmiyorum galiba :( 2 gün daha bekleyip reglim biterse o zaman doktora gitmeyi düşünüyorum forumda okumuştum 2 gün kanama olduktan sonra durursa bebiş olma ihtimali var demişlerdi.Umarım bebişimiz vardır. Umarım bir daha hayal kırıklığına uğramayız... Umarım bir çok insan gibi bizde sağlıklı sıhatli bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Geri