Etiketler:
  1. buse ceylan

buse ceylan Forum Okuru

gebelik belirtisi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında buse ceylan tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar merhaba ben de yeniyim benim adetime 2 hafta kala meme ucumda acı var 2 aydır klomen kullandım acaba hamilemiyim bide geceleri ter basması oluyo cevaplarınızı bekliyorum

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    belirti için adet gecikmesi olmalıymş bende aşılama oldm canm beklemdeym benmdee göğsümde acıyo ama bu yeterli değil bekleyelim görelim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

gebelik belirtisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik belirtisinde

hamilelik belirtisinde

:tik:ben daha yeni aranaıza katıldım ve adet olmama yaklaş 8 gün falan var ve siizn hissettiginiz tüm degişiklikler bendede var ama yalnız biç terlemezdim bu ay aşırı derecede terliyorum sizdede bu degişiklik var mı acaba kızlar?????:tomato:
  2. hamilelik belirtisimi anlamadım?

hamilelik belirtisimi anlamadım?

slm kızlar adetime tam 1 hafta var ve bende akışkan bir akıntı gelmeye başladı ama öle iç çamaşırını bulaşacak kadar deil ama peçeteye silince belli oluo ıslaklık hissedioruum sanırım çamaşırım siyah die anlamıorum bide kasık ağrım var gazım da arada geio gidio şu çok dikkatimi çekti aşırı uyku akşamı zor ediorum işyerinde akşam oldumu tavuk gibi erkenden koltukta uyuyorum:) gögüs ağrım hiç...
  3. Üşüme gebelik belirtisimi?

Üşüme gebelik belirtisimi?

Gebeliğin ilk belirtileri sabah kusmaları ve adetin gecikmesidir. Hormonel değişimlerden kaynaklanan fiziksel ve psikolojik değişimler başlar. Yorgunluk, halsizlik ve göğüslerde hassasiyet diğer belirtilerdir. Gebelik döneminin başlarında kabızlık, sık idrara çıkma, mide yanması ve hazımsızlığı, kasıklarda ağrı gibi şikayetler sıkça görülür. Bel çevresi kalınlaşmaya başlar. Bu belirtiler...
  4. Gebelik belirtisi

Gebelik belirtisi

Slm kizlar en son ocak 25 de adet oldum. Ve subat ayi icinde olmadim.ayin 26. Idrar testi yaptim negatif cikti. Ve suan 5 gun gecti halaolmadim tekrardan test yapmalimiyim.
  5. Kaşıntı gebelik belirtisi olabilirmi ?

Kaşıntı gebelik belirtisi olabilirmi ?

Bende kısa bir süredir bebek istiyorum bu yüzden hamileik belirtileri ile ilgili araştırma yapıyorum. Bir kaç yerde okudum kaşıntı hamilelik belirtisiymiş fakat hiç bir gebelik belirtisi listesinde yazmıyor olabilirmi ?

Sayfayı Paylaş