Gebelik testi silik çıkanlar Noooolur okuyun!!

İdrar dan yapılan gebelik testleri bazı koşullardan dolayı hatalı sonuç verebilir. Mensiniz gerçekleşmiş 3 gün sürmesi de normaldir gebe değilsiniz..

Kızlar nolur cevap verin benim adetim 5 gün geçti dün test yaptım akşam ilk başka control çizgisi bile çıkmadı sabah kalktıgımda 2 çizgide silik oldu 1 saat sonra yok oldu ne yapmalıyım kafam çok karıştı

Ekli dosyalar

• IMG-20181215-WA0010.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 802

Gebelik testinin kullanma talimatını gözden geçirin en fazla kaç dakika yazıyor ? 1 saat iki saat ve bir gün geçen test sonuçları geçersizdir. Ayrıca idrardan yapılan gebelik testleri hatalı sonuç vermektedir. Durumunuzdan emin olmak için hcg testi yapın.

Bugün yeniden yaptım yarım saat sonra silik çizgi vardı bugun 9. Gün 2 gundur kahverengi. Koyu ve accık lekelenme oldu

Lütfen benimkinede bakarmısınız ya
Silik çıkıyo ama ümitlenmekte istemiyorum ama var gibi duruyo.

Bana da oldu canım benim aynisi silik çıktı Rabbimden ümidini kesme rabbim hayırlısıyla tez zamanda verir bu idrar testinde banada aynisi oldu yaptım hata inanma dim iki tane alip birdaha yaptım bana da dediler hamilesin dur esimdi direk hastaneye gittik ve sonuç negatif rabbim en iyisini bilir şükret isyan etme sakın inşallah kucagimiza almaya nasip eder Rabbim meleklerimizi

Merhaba benim günüm geçikti test yaptım çok silik çıktı ışığa tuttuğum zaman belli oluyor gebelik var mıdır