1. cukulataa

cukulataa Forum Okuru

gebelik testi

Konu, 'Gebelik' kısmında cukulataa tarafından paylaşıldı.

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

gebelik testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evde gebelik testi

evde gebelik testi

transfer sonrası idrar testi transferden sonra idrar testi hamilelik için kullanılan hayvan transferden sonra 9gün 10gün Hamile olduğundan şüphelenen ve adet gecikmesi yaşayan pekçok kadın eczaneden kolayca temin ettiği gebelik testi ile hamile olup olmadığını öğrenmeye çalışır. Bu hem son derece ucuz, hem kolay hem de özel bir yöntemdir. Özeldir çünkü testi uygulayan kadından başka kimse...
  2. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  3. Karbonatla Gebelik Testi

Karbonatla Gebelik Testi

karbonatla hamilelik testi karbonatla gebelik testi karbonat karbonat nasıl yapılır gebelik nasıl yapılır Karbonatla yapılan gebelik testi... İdrarınızla doldurduğunuz kaba karbonat dökülüyomuş eğer dibe çökerse negatif... Köpürürse pozitifmiş.... Arkadaşlar duydunuzmu böyle bişey... Yada uygulayan varmı??*..
  4. Komik Gebelik Testi

Komik Gebelik Testi

Selam anneler anne adayları şimdi sizinle gebelik testi yapacağız. Hemde resim üzerinden :D:D Resimdeki kahve çekirdekleri hareket ediyor muuu etmiyormu ? Ediyorsa hamişsiniz değilse yine hamişsiniz, :D:D Erkek olarak bakıyorsanız kafanız iyi demektir :D:D Ee sonuç nedir umarım biride çıkıp cinsiyet sormaZ :D:D
  5. Evde Gebelik Testi

Evde Gebelik Testi

Evde Gebelik Testi nasıl yapılır evde gebelik testi yaptırıpta kesin sonuç alma ihtimali varmıdır lütfen bana acil yazın lütfen!

Sayfayı Paylaş