Gebelikte anastezi alanlar ya hamileysem

Maviş95

Üye
Üye
Gebelikte anastezi alanlar ya hamileysem
Merhabalar, reglim 12 gün önce başlamıştı ve 1 hafta önce bitti. Cuma günü regli başlangıcımdan beri saymamla 10.gunuydu ve bir birlikteliğim oldu. Sali günü bir ameliyatim var ve genel anestezi ile olacak. Bu kadar kısa sürede kan ve idrarda da çıkacağını sanmıyorum. Ama yinede sizlere sormak istedim. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim veya olsam bile bu kadar kısa sürede anestezi bi sorun cikartir mi ?

Hayatım âdetin bittikten on gün sonra yaşadığın ilişkiden hamile kalma oranı çok yüksek ama hamileysen bile yapacağın hiçbir test hamile olup olmadığını ortaya çıkaramıycaktır çıkarmayacaktır da beklemekten başka yapacak bir şey yok test yapsan da sonuç alamazsın

Hayatım âdetin bittikten on gün sonra yaşadığın ilişkiden hamile kalma oranı çok yüksek ama hamileysen bile yapacağın hiçbir test hamile olup olmadığını ortaya çıkaramıycaktır çıkarmayacaktır da beklemekten başka yapacak bir şey yok test yapsan da sonuç alamazsın
Adetim başladıktan 10 bittikten 5 gun sonra ilişkim oldu. Suan adetime 5 gün var olarak gözüküyor. En erken ne zaman test yapsam dogru sonuc alabilirim acaba ??

Geri