Gebelikte kanama yaşayanlar şimdi ben düşük mü yapıyorum ?

halimemrah

Aktif Üye
Üye
Gebelikte kanama yaşayanlar şimdi ben düşük mü yapıyorum ?

Gebelikte kanama yaşayanlar şimdi ben düşük mü yapıyorum ?​

Kızlar selamlar ben çok ama çok çok yeni hamileyim tahlillerde ve kan testinde çıktı bu sabah başlayan ve kanamaya benzer pembemsi lekelenme yaşıyorum acaba ben düşük mü yapıyorum bana acilen ne öneriyorsunuz ne yapayım kızlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
EVET OLUYOR BENDE OLMUŞTU SENİ KORKUTMAK İSTEMEM AMA DÜŞÜK YAPTIM BEN. KAHVERENGİ LEKELERLE BAŞLADI SONRA KIRMIZIYA DÖNÜŞTÜ. AMA BENİM ARKADAŞIMDA DA LEKE OLDU ONUN 3 GÜN SÜRDÜ BİTTİ ŞUAN 5 AYLIK HAMİLE.

Merhabalar boykam, öncelikle lütfen küçük harf yazalım. Buna dikkat edelim. Gelelim Halimemrah arkadaşımıza gelince hayatım her türlü kanama pembemsi lekelenme düşük tehlikesini işaret eder.
Dolayısı ile senin çok acil olarak doktorunla konuşman, bu arada çok fazla dinlenmende büyük fayda var lütfen acilen doktora git hayatım.

Gebelikte kanama yaşayanlar şimdi ben düşük mü yapıyorum ?​

Kızlar selamlar ben çok ama çok çok yeni hamileyim tahlillerde ve kan testinde çıktı bu sabah başlayan ve kanamaya benzer pembemsi lekelenme yaşıyorum acaba ben düşük mü yapıyorum bana acilen ne öneriyorsunuz ne yapayım kızlar ?
Merhaba bende de vardı kahverengi lekelenme. Hemen doktora gittik progestan ignesi yaptılar ve.ilacini da verdiler.simdi çok şükür geçti. Çok fazla ayakta kalma ve strese girme .

Zaten progestan iğnesi yaparlar olası düşüğün önün geçmek için tüm bu tür kanamalar lekelenmeleri ciddiye alalım kızlar. Sevgiler.

Geri