1. Ozge01

Ozge01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Gebelikte Meme ağrısı

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Ozge01 tarafından paylaşıldı.

Selam kizlar. Benim adetime 3 - 4 gün var. 4 gun once memelerimde ağrı hissettim ve içten içe yanma hissi de oluyor. Daha once adetime yakın dahi olsa boyle yasamazdm bu ağrıyı. Korkuyorum acaba gebelik belirtisi mi diye Siz ne düşünüyorsunuz bu durumda ?

Gebelikte Meme ağrısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelikte göbek ağrısı

Gebelikte göbek ağrısı

hamilelikte göbek deliği ağrısı gebelikte göbek deliği ağrısı hamilelikte gebelikte Herkese slm,ben yeni katıldım bu siteye ve herkesin sanki birbirini tanıyormuş gibi konuşması paylaşması çok hoşuma gitti.Bişey sorucam gebeliğin ilk aylarında göbek deliği ağrıyan var mı??Gerçi hamile olup olmadığımı da bilmiyorum sadece belirtiler var ama hayırlısı artık.Cevap verirseniz sevinirim
  2. Gebelikte Baş Ağrısı...

Gebelikte Baş Ağrısı...

gebelikte başağrısı, nedir, nasıl tedavi edilir, önlemleri, alınacak tedbirler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz. Sevgili melekler, Hamilelikte yaşanılan sıkıntılardan biri de baş ağrısıdır.Aşağıda ki yazıda başağrısı ve alınabilecek önlemlerle ilgili bilgiler bulacaksınız.. Gebeliğin erken dönemlerinde başağrılarına sık rastlanır. Bazı durumlarda bu başağrısı tedavi edilmemiş...
  3. Gebelikte Kulak Ağrısı

Gebelikte Kulak Ağrısı

hamileyim kulağım ağrıyor,hamilelikte kulak ağrısı nasıl geçer,hamilelikte kulak ağrısının nedenleri,hamilelikte kulak ağrısının tedavisi,gebelikte kulak ağrısının tedavisi,gebelikte kulak ağrısı hakkında bilgiler Gebelikte vücudun her bölgesinde olduğu gibi burun mukozasında da bir takım değişiklikler olur. Bu değişiklikler burnun arka tarafındaki genizde bulunan ve orta kulak ile...
  4. Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Gögüslerim çok hassas hamilemiyim?

Bir çok bayan anne olmak için heyecanlanıyor.Vücudunda olan her küçük değişikliği gebeliğe yorumluyor.Gebeliğin ilk belirtisi beklenen menste gecikme olmasıdır.Bundan öncesi belirtiler yanıltıcı olabilir.Yanıltıcı olan belirtilerden biride gögüslerde olan ağrı ve hassasiyettir.Gögüslerdeki ağrı ve hassasiyet mense yakın dönemde de olmaktadır. GEBELİKLE İLGİLİ TÜM KONULAR İÇİN LİNKE...
  5. gebelikte kasık ağrısı

gebelikte kasık ağrısı

kızlar merhaba, reglime daha 10 gün falan var ve kasıklarım ağrıyor göğüslerimde sızlıyor ara ara. gebelik belirtisi olabilirmi bu. yalnız kasıklarım ciddi anlamda ağrıyıp kasılıyor çözemedim bende. yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş