gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

GeÇ Kalma Dİyaloglari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Oğlum kalk okula geç kalacaksın - Hanım ne okulu yav, hem bizim çocuğumuz yokki
    - Aa rüyaymış, neyse oda sorunmu yaparız bitane
    - Yumruğu görüyonmu yumruğu

.............................. .........
    - Canım işe geç kalacaksın uyan artık,
    - Hangi iş? Kovuldumya dün
    - Aa unutmuşum. O zaman Allah2ın cezası camış gibi uyuyacağına kalkda iş bul
    - Lööyynn geliyo beş parmak
    - Sus körolacasıca kırmiyim kafanı
    - Tamam aşkım, ehe

.............................. ......... - Oğlum uyan okula geç kalacan
    - .........
    - Kalksana oğlum
    - Hırrrrr!
    - Aa yatakları karıştırdım sen uyu Bobi. Gözlükleri taksam iyi olacak
    - Canım uyan işe geç kalacan
    - Yok ben bugün işemek istemiyom
    - ??!!

- Kocacım saat 06.30 hadi kalk işe geç kalacan
    - Böhhüüü
    - Aa neden ağlıyon, ne oldu
    - Böhhüüeaaa
    - Anaa bugün pazar günüydü dimi. Neyse uyu o zaman
    - BÖÖHHHÜÜEÜEAAAAA
    - Ne kadar hayvansın Namık, a bide kussaydın
    -

- Oğlum kalk geç oldu okula geç kalcan
    - Ya anne bugün pazar yaaaa
    - Olsun kalk, sen anca gidersin yarına kadar
    - ühü

- Canım kalk bak işe geç kalacaksın
    - ...........
    - Şşt uyansana
    - ...........
    - Hey,, aa nerede bu ya, bi de not bırakmış
    Süzük karıcım yine yanındamıyım diye bakmadan beni uyandırmaya çalıştığına eminim.

.............................. ........
    - Oğlum kalk okula geç kalacan devamsızlık yapma
    - Ya baba ya bugün gitmek istemiyorum. Arkadaşlara sözüm var internetcafeye gidecez
    - HANIM! Sobanın yanındaki ODUNU bi zahmet getiriver
    - Baba lafa tutma beni! Bak okula geç kalacam senin yüzünden

KAYNAK:NETNETİ.COM

GeÇ Kalma Dİyaloglari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fİdye Dİyaloglari

Fİdye Dİyaloglari

-Alo, çocugun elimizde -Eee napiyim -Hani fidye falan diyodum -Yok öle bisey -Alo, çocugun elimizde -Yanlis numara -Pardon -Alo bayan, çocugun elimizde -Ah yavrum geceleri üstü açik yatar o bi zahmet kapativerin üstünü, bide terlemesin çabuk hasta olur... -Ya abla bi git ya -Alo, çocugun elimizde -Dur o zman digerinide gönderiyorum -Yok yok merak etmeyin die aradik biz -Alo, çocugun elimizde...
  2. cocukLarLa diyaLog.....

cocukLarLa diyaLog.....

................................................................................................ ilkokul 2deki cocugun her delikanli gibi asIk oldugu bir kiz vardir ve aile efradi klasIk bir paranoya olarak cocugun uzerine gitmektedir... dayi: ekrem.. ekrem:efendim dayicim dayi:beyza napiyo? ekrem: iyi i$te napsin.. dayi: sen a$iksin di mi ona..? ekrem: uffff..bi gidin basimdan.. cocuk...
  3. Meleklermekanı Diyalogları :)

Meleklermekanı Diyalogları :)

Yer İzmir, hava çok sıcak.. Arkadan şeker melek bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Rüyamın kafası belli ki karışık, "Şöför bey, mükemmel (müsait demek istiyor herhal) bir yerde inebilir miyim?", dolmuşcu, sağa çekiyor, "Buyrun, size...
  4. Şef ve İşe Geç Kalan Elemanın Diyalogu

Şef ve İşe Geç Kalan Elemanın Diyalogu

SEF:Kötü bir sey olmamistir insallah... (Yine geç geldi hiyar.) MEMUR: Sormayin müdür bey, basima neler geldi bir bilseniz (Ulan bu da beni her gün kapida bekliyor herhalde...) SEF: Hayirdir n'oldu? (Gözleri kan çanagi, aksam odun gibi içmis bu hiyar!) MEMUR: Efendim dün halamin oglunun evinde kaldim, gecenin vakti karakola düstük maalesef. (Inandi galiba. Isterse detay sorsun, yol boyunca...
  5. Tabu Diyalogları

Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş