gebe
 1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Gece Sesleri 11.Bölüm Özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  Yusuf, gençliğinde yaptığı hatanın bedelini ödemek ve yaşadığı vicdan azabından kurtulmak için hayatının akışını değiştirmeye karar verir. Ceyda'ya boşanma kararını açıklar. Artık her şeyi geride bırakıp bir türlü aklından silip atamadığı gençlik aşkı Tuna'yla bir araya gelebilecektir.
  Bütün bunların farkında olan Ceyda'nın ise kurulu düzenini bozmaya evliliğini yıkmaya hiç niyeti yoktur. Bunun için gerekirse kızı Elvan'ı bile koz olarak kullanacaktır.

  Yusuf'la birlikte olmanın bedelini ağır ödemek istemeyen Tuna ise onunla geçmişte yaşadıklarını Rengigül'e anlatır.

  Bu arada Seyhan'la Aslı arasında ise ayrılık rüzgarları esmektedir. Aslı, Seyhan'ı affetmemekte kararlıdır. Seyhan ise Aslı'dan kolay kolay vazgeçmeyecektir. İki sevgiliyi ayırmanın zor olduğunu bilen Yağız ise bu aşkı bitirmenin yeni yollarını aramaktadır.

  Öte yandan Sinan, kızı Aslı'ya karşı oynadığı oyununa devam ederken yeniden kumar borcu ile karşı karşıya kalır. Aslı konusunda Seyhan'la da arası bozulunca yeni bir para kaynağı arayışına girer ve gözüne Yağız'ı kestirir. Ancak Yağız'ın evinde Ziynet'le konuşmasına tanık olur.

  Sinan artık Kerami Bey'in ölümünün ardındaki gerçeği öğrenmiştir ve bunu Yağız'a karşı şantaj olarak kullanmaktan geri kalmaz.

  Ziynet'in bütün gerçekleri açıklama isteği ile Sinan'ın şantajları arasında kalan Yağız'ın Ortaçlılar'a karşı kurduğu yeni plan da geri tepecek gibidir.


   
Gece Sesleri 11.Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gece sesleri 5. bölüm özeti

  Gece sesleri 5. bölüm özeti

  Sultan Hanım ve Satı, Yağız'ın gönderdiği CD'yi izlerken Seyhan'a yakalanır… Onların panik ve telaşlı halinden şüphelenen Seyhan, ayrıntıyı girmeye kalkınca küçük bir tartışma yaşanır… Sultan Hanım her zamanki gibi konuyu değiştirmeyi başarırsa da Seyhan'ı inandıramamıştır. Bu arada Nedim ve Yusuf, babalarının ölümünden şüpheli olarak gözaltına alınan Cabbar'ın delil yetersizliğinden serbest...
 2. Gece Sesleri 15.Bölüm Özeti

  Gece Sesleri 15.Bölüm Özeti

  Sultan Hanım, geçmişte yaşanan ve Kerami Beyin de adının geçtiği olayları Yusuf ve Nedim’e anlatırken Aslı kulak misafiri olur. Bütün bunları Seyhan’la paylaştığında ise ortalık karışır… Silahını alarak hışımla çıkan Seyhan’ı durdurmayı Aslı da başaramaz. Bu arada Ceyda, Yusuf’u boşanmaktan vazgeçirmek için elinden geleni yapar. Elvan’ın bu konuda annesine desteği de maalesef işe yaramaz....
 3. Gece Sesleri 21.Bölüm Özeti

  Gece Sesleri 21.Bölüm Özeti

  Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez. Rengigül de Aslı’nın bu ani evliliğini bir türlü kabullenmek istemez. Aslı’yla konuşmamayı bir süre daha devam ettirir. Aslı ise mutlu evlilik oyununa devam eder ama hala Seyhan’ı sevdiği için kafası karmakarışıktır.
 4. Gece Sesleri 22.Bölüm Özeti

  Gece Sesleri 22.Bölüm Özeti

  Elvan, doğacak bebeğinin babası Özkan’la Bozova’dan kaçmak için son çare olarak Yağız’a her şeyi anlatır ve ondan yardım ister. Yağız da bu durumda Elvan’ a yardım edeceğine dair söz verir ancak kafasında yeni planlar vardır. Öncelikle Ceyda’yı kızı Elvan ve Özkan’ı öne sürerek fabrikada Yusuf’tan kalan hisseleri satmaması konusunda ikna eder. Özkan’a da para vererek Elvan’ı bir daha...
 5. Gece Sesleri 25.Bölüm Özeti

  Gece Sesleri 25.Bölüm Özeti

  Yağız kaçırıldığı adam tarafından serbest bırakılır. Peşine düştüğü adamı silah zoruyla konuşturarak kendisini öldürmek isteyenin babaannesi Sultan Hanım olduğunu öğrenir. Yağız bu sefer yapılanların altında kalmayacaktır. Aslı'nın olduğunu da öğrenen Yağız, Aslı'yı bebeği aldırtmaması için tehdit eder. İyice köşeye sıkıştığını anlayan ve bir çıkış yolu bulamayan Aslı annesi Rengigül'e...

Sayfayı Paylaş