Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor

  • Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor
Star tv ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı bir dizi konusu ile dikkatleri üzerine daha başlamadan çekmeyi başaran dizinin oyuncuları ise oldukça yakından tandığınız isimlerden oluşuyor.
Kendisini en son "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de Hürrem sultan karakteri ile tanıyıp sevdiğimiz ama daha sonra diziden olaylı bir şekil de tükenmişlik sendromu ile ayrılan Meryem Uzerli ekranlara uzun bir aradan sonra yeni bir dizi ile geliyor.
Dizinin diğer başrol oyuncusu ile Murat Yıldırım.
Dizi 12 Ocak 2016 tarihin de star tv ekranların da başlıyor. Bir süredir ekranlar da fragmanları dönen dizi 2016 yılına damgasını vuracak diziler arasın da gösteriliyor.
Dizinin konusu ise şöyle;
meryem-uzerlinin-yeni-dizisinin-adi-gecenin-kralicesi-oldu_1885437_720_400.jpg


Meryem Uzerli, babası Türk, annesi Fransız, Nice’te küçük bir parfüm dükkânı olan parfümör (parfüm eksperi) rolünde. İki aşk arasında kalacak güzel oyuncu Şirin karakterini canlandıracak. Öldürülen arkadaşının 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü bir iş adamı olan Aziz’in (Mehmet Aslantuğ) bir kızı, bir oğlu vardır. Eşi, oğlunu doğururken ölür. Aziz, eşine olan aşkı ve saygısından hayatına yeni bir kadın sokmaz. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı kız gelince işler değişir. Aynı kıza, Aziz’in büyütüp, kızını verdiği ve tüm işlerinin başına geçirdiği evlatlığı da gönlünü kaptırır.
Bu arada Aziz rolünü oynayacak olan Mehmet Aslantuğ'un diziden ayrıldığı yolun da söylentiler var;)
 
Üst