1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  geçinemeyen iki sevgili

  Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.


  Günlerden bir gün aşk meleği oklarını yanlışlıkla iki kişiye fırlatır.
  "Bu ne biçim melek" demeyin olmuş bir kere..
  Dünyada en son aşık olması gereken iki zıt karakterdir kahramanlarımız.
  Bir arada olmaması gereken bu iki karakter aslında ömürleri boyunca acı çekmişlerdir ta ki meleğimiz hayatının en büyük hatasını yapana kadar..
  Oklar isimlerinin başharfi D ve M olan iki şanssız karakterimizi yaralamıştır.
  O büyük buluşma gününde yarım olan karakterlerimiz D ve M diğer yarısını bulmuştur ancak ortada çok büyük bir problem vardır.
  D ve M daha önce hiç hissetmedikleri ve belki başka hiçbir zaman hissedemeyecekleri güzel şeyler hissetmişlerdir ama bunun sonu olmadığından yakınıp durmuşlar bir süre..
  İki karakterimizde işini gücünü bırakmış,dünyadan ve sorumlu oldukları insanlardan bihaber inzivaya çekilmişler.
  Ancak bu sırada dünya birbirine girmiştir,insanlar çıldırmış,dünya sanki tersine dönmüştür sadece D ve M'nin değil tüm insanların hayatı alt üst olmuştur.
  Tabii aşkın gözü kördür D ve M'nin bunun farkına varması uzun zaman almıştır bu süre içinde küçük kıyametler kopmuş D ve M ancak dostlarının uyarmasıyla durumun farkına varmışlardır.
  Kahramanlarımızdan M'nin gözünün önündeki perdeler kalkıp olayın ciddiyetini fark edince D'ye artık ayrılmaları gerektiğini yoksa sadece ikisinin mutlu olması uğruna birçok insanın hayatının kararacağını anlatmıştır.
  Ancak, D kabullenememiş, bunun mümkün olmayacağını, onsuz hayatın zindanda yaşamaktan farklı olmayacağını anlatmış durmuştur, fakat M
  kafasına koymuştur bir kere ayrılmalarının en doğru karar olacağını söylemiş,bırakıp gitmiştir D'yi..
  O günden sonra D ve M hiç aramamış, sormamışlar birbirlerini. .
  Ama ne D mutludur ne de M..
  İkiside kendilerini görevlerine adamış hep başkaları için çalışmıştır,ne bir başkasına gönül verebilmişler ne de yaşadıkları o güzel günleri unutabilmişlerdir.
  D hiçbir zaman yedirememiştir,anlamamamıştır sevdiğini..
  Ama gururunu yenipte gidememiştir M'ye..
  M hep bu kararın en doğru karar olduğunu düşünmüş ama yürekten inanamamıştır buna sadece öyle yapması gerektiği için yapmıştır,mutsuzdur ama yapılabilecek başka bir şey yoktur.
  O günden sonra D ve M aynı yerde bulunmamak için çok çabalamışlardır.
  Aslında çoğu zaman buluşmuşlar mecburiyetten her buluşmada küçük kıyametler kopmuş,insanlar üzülmüş,ağlamıştır hatta kimi insanın canına
  mal olmuştur bu buluşma...
  Merak ettiniz değilmi bu iki bahtsızın gerçek adını daha fazla meraklandırmayayım sizi.

  Duygu ve Mantıktır asıl isimleri..

  Dünyada en son bir araya gelmesi gereken iki geçinemeyen sevgili..

   
geçinemeyen iki sevgili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hülya Avşar - İki Sevgili

  Hülya Avşar - İki Sevgili

  Hayat tesadüfen mi güldü bana yoksa kader mi? Birden çok şey değişti, söyle kimin aklına gelirdi? Nerden nereye daha dün, tanımazdın ne sen beni ne ben seni, Şimdiyse ne haldeyiz deli gibi iki sevgili Aç kollarını Aç gözlerini İyi bak bana Aşk tam karşında.
 2. iki sevgili........

  iki sevgili........

  YaLnızLıqın doruqa uLaştıqı zamanLdı.Geçn kız henüz 15 yaşLarındaydı.O yaşına raqmen çok şey yaşamış,çok acı çekmişti.Yaşama sevincini yitirmişti adeta. Fakat 1qün,hiç ummadıqı anda karşısına çıkan biri onun tam anLamıyLa hayatını deqiştirmişti.Uzun zmn arkadaş oLarak knştuLar.Bunca knuşmanın sonunda qenç çocuk dayanamayıp kıza karşı hissettikLerini açıqa vurdu.Daha sonra arkdaşLıktan öte bir...
 3. Şanssız iki sevgilinin hikayesi

  Şanssız iki sevgilinin hikayesi

  iki sevgilinin hikayesi video iki sevgilinin hikayesi sevgililerin hikayeleri 2 aşkta şanssızlık Hikayenin sonunu okuyunca şaşırdım inanın. Merak edin diye bişey yazmayacağım. Belkide bildiğiniz bir hikayedir bu... Günlerden bir gün aşk meleği oklarını yanlışlıkla iki kişiye fırlatır. "Bu ne biçim melek" demeyin olmuş bir kere.. Dünyada en son aşık olması gereken iki...
 4. Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

  Nilüfer -İki Eski Sevgili Şarkı Sözleri

  Karşı Geldim çok bu duyguya Karşı Pencereler açtım yokluğunda Yalnız Kaldım çok bu anıyla Yalnız Cümleler kurdum beni unutma Yine aynı yerlerde karşılaştığımızda Yine aynı kelimelerle tutulduğumuzda Ne olur sessiz sedasız geçip gitmeyelim Ne olur iki eski sevgili olduk demeyelim

Sayfayı Paylaş