1. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

GeleceĞİm De....

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sementha tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bir çocuğu kandırmak kadar kolayı yoktur.
    Bir gün aya gideceğinizden bahsedersiniz, ertesi gün bir aksilik çıkar.

Olsun;

Daha güzel bir düş unutturur eskisini.

Peki ya sevgili?

O da inanır mı?
    baktabul.com

Bana senli şiirler oku, bana senli hikayeler anlat, bana senli destanlar yaz. Öyle bir yaşa ki benimle, efsane olsun adı yaşadığımızın ya da yaşayamadığımızın.

Bir trene binip gel. Buna inanabileyim. Saat beşte hareket edeceğini söyle makinistin. Sabah seni karşılamak için saati iki saat erkene kurup, tüm gece gözümü yummadan sabahı bekleyeyim. İstasyona herkesten önce geleyim. Sen treni kaçır. Endişe edeyim sen trenden inmeyince. Öylece çaresiz bakerken hasreti vuslata erdirenlere, son anda yetişmiş ol.

Gel.(eceğim de)

Bir vapurdan yer ayırt. Deniz aşırı yollar geç. Martılar benden önce alsın kokunu. Martılarda beni duy. Dalgalarda birikmiş yaşlarımı hisset. Demir atmak gereksin denizin orta yerinde, bana yetişemeyeceğinin acısını yaşarken, engelleri aşsın senli dileklerim. Gemi gitsin, yol bitsin.

Gel.(eceğim de)

Bir uykumun elinden tut. Gözlerim açılmamaya dirensin. Bir rüyamın içine gir. Tam kaybolacakken gerçek ol. Tam yitecekken sarıl. Tam düşecekken tut. Sensizliğin takatsizliğinde yaşamamın anlamsızlığını anla anlatmadan. Tam uyanacakken, bu bir rüya olmasın.

Gel.(eceğim de)

Ölsen ölünmüyor, yaşamaksa keder... Hangi düşün eteğinde kaldı senli günler. Uzaklar özlemlerle tükenmiyor, az senden ömrüme ser.

Gel.(eceğim de)

inanayım, gelmesen bile...

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    Ce: GeleceĞİm De....

ayy canım ağlattın beni yaa

3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: GeleceĞİm De....
    cnm tuqqcecim güzeldi dimi ağlama cnm.......

GeleceĞİm De.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkçenin Geleceği

Türkçenin Geleceği

Türkçenin Geleceği Türkçenin Geleceği Hayati Develi Bu konuşmada Türkçenin geleceğinden bahsedeceğiz. Ama biz ne bir kâhin ne de bir müneccim olduğumuza göre gelecekten haber verecek değiliz. Yapmak istediğimiz dünün ışığında bugünü değerlendirerek yarın neler olabileceğine dair bir tasarımda bulunmaktan ibarettir. İnsan, tarihsel bir varlıktır; yani var oluşu tarih ile, zaman boyutu...
  2. size oturmaya gelecektik de

size oturmaya gelecektik de

teyzecim bugun evdeyseniz annemler size oturmaya gelecek -niye kendi evinizde oturamıyormusunuz ? -yok değişiklik olsun dediler özlemişler sizi -annene söyle az birazda kıçının üstünde otursun -Şehribar hanım bir fincan tuz verirmisin bende kalmamış da -ayy bende de yok valla bende melahattan aldım dı geçen -niye ayol tuz almıyonuzmu siz eve niye melehattan istiyorsun ki -valla kolay...
  3. Geleceğin ADMİNİ....

Geleceğin ADMİNİ....

komik bebekler komikbebekler Meleklerim son araştırmalara göre geleceğin admini büyük uğraşlar sonucunda bulundu... İşte geleceğin admini.... Not: kıskananlar çatlasın... :D * *...
  4. Geleceğin Bilgisayarı !

Geleceğin Bilgisayarı !

geleceğin bilgisayarı son teknoloji bilgisayar süper bilgisayar Bakın melekler, geleceğin son teknoloji ürünü bilgisayarları nasıl olacakmış hahaha http://www.youtube.com/watch?v=17DPJHNVx2Q&feature=related

Sayfayı Paylaş