Gelin Başları ve taçları

M

Misafir

Forum Okuru
Gelin Başları ve taçları
Hazır düğün sezonu açılmışken biz de melekler mekanı olarak tüm gelin adayları için birbirinden güzel gelin başı modelleri, taçlı gelin saçı modelleri ile ilgili bilgilerimizi paylaşalım.
Eskiden beri asla modası geçmeyen gelin tacı ile uygulan saç modelleri birçok gelin adayının halen gelin saçı tercihleri arasın da olmaya devam ediyor. Gelin saçı kadar gelinlik modelleri de büyük önem taşır. Bir nevi gelinliği tamamlayan en önemli detayların başın da gelin saçı modeli yer alır. Gelin tacı aksesuar modelleri ile gelin saçları daha ışıltılı ve gösterişli bir hal alıyor. Taşlı taç modellerinin yanısıra , çiçekli gelin taçları, incili gelin taçları duvaklı ve duvaksız gelin saçı modellerin de çok şık duruyor.
Bu arada gelinlik modelinizi henüz seçemediyseniz sizlere uzun kuyruklu gelinlik modelleri konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.

en-moda-gelin-basi-modelleri-29.JPG

gelin-başı-modelleri-14.JPG
gelin-saci-2015-3.JPG
gelin-saçı-2017.JPG

kına-için-topuz-modeli-2015-6.JPG
Yüze-Göre-Gelin-Başı-Modelleri.JPG


Bu arada gelin saçı nasıl olmalı konumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.

Gelin adayları taçlarını seçerken nelere dikkat etmeliler?Gelin adayının nasıl bir gelin olmayı hayal ettiği, ne istediği çok önemli. Sonrasında gelinliğin modeli, yüz şekli, saçını nasıl istediği, eşiyle boy farkı gibi şeylere dikkat etmelidir.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst