Etiketler:
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    0

Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

en güzel gelin damat pozları damat kaynana en güzel gelin fotoğrafları kaynana ilişkisi [​IMG]

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..
    süperdi cnm tesekkürlerr

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı..
    Vayy :) süper

Gelin-Damat-Kaynana ilişkişinin en güzel anlatımı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin-kaynana

gelin-kaynana

Gelin: Sabun koydum legene Bak başıma gelene Ben kadar taş düşe Kaynana senin tepene Kaynana: Gelin seni oyarım Sen hizmetçi ben hanım Seni evden kovarım Gelin: Balon gibi Kaynana Çıkmış spor yapmaya Koymayın sakın helvaya Şişmanlıktan patlıya Kaynana: Kartal sinek avlamaz Köpek kuşa havlamaz Aklı olan gelin Kaynanaya hırlamaz Gelin: Ey varvara varvara Ayva doldur...
  2. gelin kaynana

gelin kaynana

gelin kaynana karsi karsiya oturmuslar kaynana ; - gelin sen daha yenisin birbirimizin huyunu suyunu oturup konusarak anlayalim demis. gelinde ; - tabi anne konusalim demis. kaynana baslamis anlatmaya. - aman kizim benim üç halim vardir dikkat et. saçima gül takmissam;neseli olurum. her yola gelirim. Kulagimin arkasina gül takmissam havamda olmam. çok israrci olma....
  3. Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

Kaynana Gelin Damat İlişkileri-Kaynana Gelin İlişkisi-İlişkiler

kaynana damat ilişkileri kaynana damat ilişkisi sözleri eee artık doldurun bir çayda içelim
  4. gelın damat kaynana astrolojısı

gelın damat kaynana astrolojısı

GELİNLER KOÇ : Koç burcunda bir gelininiz varsa , işiniz zor Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır Arada bir size toslar eğer hem kaynana hem gelin koç burcundaysa Ömür boyu bir toslamadır gider BOĞA : Gelininiz koç burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünün vesselam İKİZLER :İşiniz zor uyaralım Her an fikir...

Sayfayı Paylaş