Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

gelinler en yaparlar

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: gelinler en yaparlar

:D iyiymişşşşş

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

sağollll:)

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

süperdi cnm sagol

gelinler en yaparlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin makjayı yaparken nelere dikkat etmeli

gelin makjayı yaparken nelere dikkat etmeli

araştırma yaparken nelere dikkat etmeliyiz bir konuda araştırma yaparken nelere dikkat etmeliyiz Gelin hanımlar; sizlere sesleniyoruz. Strese ve heyecana hiç gerek yok; inanın birbirinden güzel ve etkileyici renklerle en güzel gelin siz olacaksınız... Gelin makyajınızı belirleyen en önemli unsurlar nerede nasıl evleneceğiniz ve gelinliğinizin modelidir. Hoş bir kır düğünü ve romantik...
  2. İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

İstenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar

. istenmeye gelinen kızlar neden kahve yapar Bu damada verilen bir mesajdır ve yer yer çok çeşitlilik gösterir. İşte bu kahve sunma geleneği ile damada verilmek istenen mesajlardan örnekler: "Benimle evlenirsen sana geceleri uyku yok. Önden söyleyeyim de sonra mıçını devirip yatma. Enerjini topla, uyuma!" "Bu sana yapıp yapacağım son kahve. Doya doya iç. Evlendikten...
  3. Gelinler ne yaparlar

Gelinler ne yaparlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Melekler Mekanının En Güzel Gelinleri

Melekler Mekanının En Güzel Gelinleri

Arkadaşlarım paraya kıydım.Pintilik yapmadım,hepinizin mürüvetini görmek için evlendirmeye karar verdim ve hayırlı bir işe vesile oldum.Uzun lafın kısası bizim melekler mekanın en güzel gelinlerinin resimleri... Bir yastıkta kocayım kızlar damatları göremedim ama neyseee :D:D Pasika Rüyam Nemesis Mislinay Meçhul Asqımsın Hayal Elmalı kurabiye Lamazi Makber Rocco Zaga...
  5. Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Bir güvercin en fazla kaç yumurta yapar

Selam.Ben güvercin besliyorum ve buna yeni başladım.Acaba diyorum bir güvercin en fazla kaç yumurta yumurtlar ?

Sayfayı Paylaş