1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlere gelin türbanları..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin türbanları gelinlik türbanları gelin türbanı türbanlari turbanlari
    Her kadın bir melek..
    ve..
    En güzel gelin sen olmalısın melek!
    bunun içinde düğün hazırlıklarına erken başlayıp Melekler Mekanına uğrayıp model, renk, stil beğenmelisin..
    bak mekanın bayanları senin için çalışıyor..
    Hey Melek; senin için seçtiklerimiz;

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0

ayyy bu ne kadar güzel biş böyle ... Çok beğendim... hem çok farklı hemde oldukça şık...

emeğine sağlık ballım :kiss:

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    260
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bunu çok begendim cnm

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller emeğine sağlık

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şık , güzel modeller var aslında hangi resme dokunsam siz melekler benden önce illa bu güzel mekanımıza çoktan yüklemişsiniz bile .. Buda ne kadar güzel bir melek sitesi olduğunun işareti değilmidir.
    Kendimizi tebrik ediyorum vallahi.. ne diyim :)
    Bu arada tşk ederim..

Gelinlere gelin türbanları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bursalı gelinlere Bursa işi Gelin Ayakkabıları

Bursalı gelinlere Bursa işi Gelin Ayakkabıları

Gelin Ayakkabıları gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin ayakkabıları ayakkabilari ayakkabısı bursa Bir gelinin en önemli aksesuarlarından biride ayakkabıdır.Bu ayakkabılar hem çok şık hemde göz alıcı.Bakalım sizde benim gibi düşünecek misiniz???
  2. Bahar Gelinlerine Rengarenk Gelin Buketleri 2012

Bahar Gelinlerine Rengarenk Gelin Buketleri 2012

gelin buketleri 2012 gelin buketleri ve modelleri Bahar gelini olmak, şık bir kır düğünü yapmak genelde tüm genç kızların hayalidir melekler :) Bahar tazeliktir, umuttur, sevinçtir, coşkudur. En güzel duyguların açığa çıktığı bir zamanda dünya evine girmek isteyen meleklerimize öncelikle bir ömür boyu mutluluk diliyoruz ve rengarenk gelin buketleri 2012 tasarımlarından bazılarını sizlerle...
  3. Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Modeli....

Kış Gelinleri İçin Çiçek Modelleri Kış Gelinleri İçin 15 Gelin Çiçeği Yaz düğünü kadar kış düğünlerine de rağbet edilmeye başlandı...Kış düğünleri de en az yaz düğünü kadar şık ve gösterişli olmakta...Tabi düğün organizasyon şirketlerinin konseptleri içinde...Kış düğünü için konseptlerin yanında kış düğünü için gelin çiçeği modellerini sizlerle paylaşmak istedim.... Kış gelinleri için...
  4. 2013 Gelinleri için gelin kuşağı modelleri burada!

2013 Gelinleri için gelin kuşağı modelleri burada!

Bu konu; gelin kuşağı modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir. Gelin kuşağı denilince günümüz gelinlerinden bazıları ne gerek var demeye başlasa dahi halen bu geleneği sürdürenlerin sayısı oldukça fazladır. Gelin kuşağı genellikle kırmızı bir kurdeladan yapılıyor ancak farklı modelde kuşaklarda gelinlikleri süslemeye devam ediyor. Eski inanışa göre bu kuşak bekaret simgesi olarak...
  5. 2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

2013'ün en güzel gelinlerine gelin tokaları

Bu konu; 2013 gelin tokaları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerim yeni model bu gelin tokalarını ben çok beğendim. Nikah tazelersem kesinlikle aklımda olan bu tokalardan birini saçlarımda görmek isterim :D:D Gelinlerin stresini alacak olan bu tokalar saçlarınızı kesinlikle beğenmenizi sağlayacak. Dikkatimi çeken bir diğer konu ise tokaların tac şeklinde olup kullanımınında...

Sayfayı Paylaş