Etiketler:
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Gelinlere gelin türbanları..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelin türbanları gelinlik türbanları gelin türbanı türbanlari turbanlari

Her kadın bir melek..
    ve..
    En güzel gelin sen olmalısın melek!
    bunun içinde düğün hazırlıklarına erken başlayıp Melekler Mekanına uğrayıp model, renk, stil beğenmelisin..
    bak mekanın bayanları senin için çalışıyor..
    Hey Melek; senin için seçtiklerimiz;

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy bu ne kadar güzel biş böyle ... Çok beğendim... hem çok farklı hemde oldukça şık...

emeğine sağlık ballım :kiss:

3. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    260
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] Bunu çok begendim cnm

4. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    çok güzeller emeğine sağlık

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şık , güzel modeller var aslında hangi resme dokunsam siz melekler benden önce illa bu güzel mekanımıza çoktan yüklemişsiniz bile .. Buda ne kadar güzel bir melek sitesi olduğunun işareti değilmidir. Kendimizi tebrik ediyorum vallahi.. ne diyim :) Bu arada tşk ederim..

Gelinlere gelin türbanları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Minik Gelinler

Minik Gelinler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gelinlere çiçekler

gelinlere çiçekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. küçük gelinler

küçük gelinler

4. Şirin gelinlere

Şirin gelinlere

Düğününde şirinmi şirin bir genç kız edasında ve etkileyici güzellikte olmak için bu gelinlik ve saçınıza resimdeki gibi bir çiçekle aynı etkiyi yaratmanız mümkün tam bir kıpır genç (kız)gelin.:D

Sayfayı Paylaş