gelmeyeceksin… Sevmeyeceksin… Özlemeyeceksin… Beklemeyeceksin…

M

Misafir

Forum Okuru
gelmeyeceksin… Sevmeyeceksin… Özlemeyeceksin… Beklemeyeceksin…
Havada ılık esen bir rüzgar ve yağmur kokusunu hissetmekteyim.. Bu koku bana hiç yabancı değil.. Yine seni anımsıyorum ve sen çıkıyorsun karşıma… Her zaman can kadar yakın ol bana ..Yüreğim kadar yakın ol… Nefesim kadar bende ol güzel yürekli adam…

Nihayet bulutların güneşle kavgası bitmiş yağmur serinletmişti gökyüzünü… Nasıl da güzel bir koku yayıldı doğaya… Daha bir duygusallaştım… Keşke sende bir gün üzerime yağsan yağmur gibi bende nefes alsam aşkına… Hiç hüzünlü bitmeyecek bir aşkı yaşamak vardı seninle… Sen özlenenler arasında en özel olansın… Yağmurun sırılsıklam ettiği ruhuma sanki gözyaşları değiyor tane tane… Ilık rüzgâr ürpertiyor tenimi… Sen neredesin kim bilir şimdi... Yağan yağmurlarla gelseydin… Yine hayaller, yine umutlar, yine özlenen sen hayalimde ki güzel yürekli adam…

Derinliğinde kayboluyorum özlemlerin, hani bir gün çıkıp geleceğini bilsem yollarda can vermeye hazırım… Ama biliyorum ki, gelmeyeceksin… Sevmeyeceksin… Özlemeyeceksin… Beklemeyeceksin… Kalbi sevgileri hak eden melek sen mutlulukları hak ediyorsun... Bazen ağlıyorum biliyor musun? Yaşayamadığın aşka akıyor gözlerimden yaşlar… O kadar çok istiyorum ki mutluluğunu, her şeyden çok… Ölümü kuşanıp gelmek gibi yanına… Aldığın her nefeste mutluluğu tatman için ölüm olurdum senin için… Canın olurdum yaşaman için… Yüreğin olurdum aşkı yaşatman için… Ruhun olurdum belki de beni sevmen için… Biliyorum, vazgeçiyorum.. Vazgeçtikçe sen duruyorsun boylu boyunca karşımda… Ben dayanamıyorum, sabredemiyorum ben yine seni bulduğum yerde kaybediyorum…

Yüreğimi mühürlemek gibiydi seni beklemek… Bütün aşk oyunlarında kaybeden yüreğim senle can buldu sanki.. Kapattım bütün kapılarını yüreğimin…Şimdi sessiz dingin durgunluğu yaşıyor yüreğimin odaları.. Seni oraya kilitleyip seni içimde yaşıyorum verdiğin coşku ile suskunluğa bürünmüş bir çocuk yaşıyor sanki kilitli kapılar ardında… Ağzını bıçak açmıyor… Utangaçlığına gizlenmiş al yanakları yanıyor alev alev… Bazen konuşacak gibi oluyor ama gözyaşlarımı görmek istemediği için susuyor konuşmuyor… Böyle başlamıştı böyle son bulacaktı duygularım… Yüreğimin kilidini kırıp bir gün çıkacaksın gün ışığına… İşte o zaman hayallerden çıkıp gerçekleşecek sevdam… Acı veya tatlı günlerde sen olacaksın ............

Geri