Genç erkekler için modern saç kesimleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Genç erkekler için modern saç kesimleri
erkek saç modelleri, genç erkek saç kesimleri, erkekler için saç modelleri, erkek kısa saç modelleri ile ilgili konumuzu sizler için paylaşıyoruz.

Eğer bir oğlunuz varsa ve ergenlik dönemine girdiyse eminim ki onunla ilgili en önemli değişikliklerden biri olan saçlarına verdiği önem dikkatinizden kaçmamıştır.

Erkekler için saç modelleri olarak çok fazla seçenek yok diye düşünebilirsiniz ama yanılıyorsunuz. Çünkü günümüz de o kadar modern ve karizma erkek saç modelleri varki hangisini uygulatacağınız konusun da bile kararsız kalabilirsiniz.

Erkekler için uzun saç modelleri, kısa saç modelleri ve orta uzunlukta saç modelleri, farklı uygulanan model ve kesimler ile kişiyi olduğundan daha karizmatik bir görüntüye kavuşturuyor.


1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg


Çok kısa saç modelleri ile karizma olamıyacağını düşünün beyler yanılıyorsunuz... Günümüz de oldukça popüler olan çok kısa erkek saç kesimleri araların da ünlülüren de bulunduğu bir çok erkek tarafından tercih ediliyor. Dilerseniz farklı sakal modellerini de tercih ederek farklı bir imaj sahibi olabilirsiniz.

Yanları kısa orta kısmı uzun saç modellerinin de popüler olduğunu söyleyebilirim. Bunun yanın da jöle, köpük gibi saç şekillendiriciler ile saçlarını havaya kaldırarak veya dağınık bir görüntü vererek oldukça havalı ve karizma görünebilirsiniz.


Küçük beyler için saç modelleri konumuza göz atmak istermisiniz?
 
Üst