Genç Kızlar Bu Gelinliklere Bakmadan Karar Vermeyin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acele Karar Vermeyin

Acele Karar Vermeyin

Köyün birinde bir yaşlı adam varmış. Çok fakirmiş ama Kral bile onu kıskanırmış...Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki, Kral bu at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış.. "Bu at, bir at değil benim için; bir dost, insan dostunu satar mı" dermiş hep. Bir sabah kalkmışlar ki,at yok. Köylü ihtiyarın başına toplanmış: "Seni...
  2. İncelemeden Mortgage’de kredi kararı vermeyin

İncelemeden Mortgage’de kredi kararı vermeyin

Mortgage’nin işlerlik kazanmasının ardından farklı ihtiyaç ve risklere göre bir çok farklı ürün piyasaya sunuldu. Ancak bu ürünlerde tüketicinin aklının karışmasına yol açtı. Hürriyet Emlak yaşam olarak bizde bu hafta tüketicilerin mortgage kredisi kullanırken hangi kriterlere dikkat etmesi gerektiğini belirlemeye çalıştık. Mortgage’nin işlerlik kazanmasının ardından bankacılık sektörü...
  3. Acele Karar Vermeyin...

Acele Karar Vermeyin...

Köyün birinde bir yaşlı adam varmış. Çok fakirmiş ama Kral bile onu kıskanırmış...Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki, Kral bu at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış.. "Bu at, bir at değil benim için; bir dost, insan dostunu satar mı" dermiş hep. Bir sabah kalkmışlar ki,at yok. Köylü ihtiyarın başına toplanmış: "Seni...
  4. Acele karar vermeyin

Acele karar vermeyin

Köyün birinde bir yaşlı adam varmış. Çok fakirmiş ama Kral bile onu kıskanırmış... Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki, kral bu at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış… 'Bu at, bir at değil benim için; bir dost, insan dostunu satar mı' dermiş...
  5. Acele Karar Vermeyin!

Acele Karar Vermeyin!

Köyün birinde bir yaşlı adam varmış. Çok fakirmiş ama Kral bile onu kıskanırmış. Öyle dillere destan bir beyaz atı varmış ki, Kral bu at için ihtiyara nerdeyse hazinesinin tamamını teklif etmiş ama adam satmaya yanaşmamış. ---"Bu at, bir at değil benim için; bir dost, insan dostunu satar mı" dermiş hep. Bir sabah kalk­mışlar ki, at yok. Köylü ihtiyarın başına toplanmış:...

Sayfayı Paylaş