Gençlerden İtiraflar

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Gençlerden İtiraflar
kızlardan itiraflar azmışlarcom genç kızlardan itiraflar itiraf kizlardan
“Hava atacağım derken rezil oldum”
Geçtiğimiz hafta beden dersindeydik ve hocamız olmadığı için keyfimiz acayip yerindeydi. Herkes gırgır şamata yapıyordu. Bir süre sonra bendeniz, herkesin maharetlerini göstereceği bir şeyler yapmasını teklif ettim. Kimisi şarkı söylüyor, kimisi dans ediyor, kimisi de çeşitli hayvanların taklidini yapıyordu. Sıra bana gelince amuda kalkıp, dolaşmaya başladım. Gayet iyi gidiyordum ama bir anda ortalığı korkunç bir kahkaha tufanı sardı. Neye güldüklerini anlamaya çalışırken, bir arkadaşımın uyarısıyla kendime geldim. Meğer, eşofmanımın üstü iyice sayrılınca hem göğüslerim hem de iç çamaşırım ortaya çıkmıştı. Kendimi nasıl toparlayacağımı şaşırdım ve koşarak salonu terk ettim. Cindy, 14

“Düşecek zamanı buldum”
Günlerden cuma ve ben arkadaşlarımla geziyordum.Vitrinlere bakıp en iğrenç giysileri göstererek “Sana şunu alıcam” diye dalga geçiyordum. Birden arkadaşım Sinem beni dürtmeye başladı. Ben de sinirle “Ne var!” diye bağırdım. Bana çok beğendiğim çocuğun orada oturduğunu söyledi. Ben de hemen üstümü başımı düzeltip, artist artist yürümeye başladım.Tam önlerinden geçerken, birden ayağım eşofmanıma takıldı ve anında yere düştüm. Hatta düşmekle kalmayıp, eşofmanım aşağı indi. Herkes bana acı dolu gözlerle bakıyordu. Ben en çok onların da bana bakarak gülmelerine sinir olmuştum. Bir daha onun yüzüne bile bakmadım. Anastacia, 15

“İlişkimiz ortaya çıktı”
Geçtiğimiz hafta çok sevdiğim bir arkadaşımın ev partisine davetliydim. Çok kalabalık bir parti olacaktı, üstelik ilişkimizi kimsenin bilmediği erkek arkadaşım da gelecekti partiye. Bir gün öncesinden bütün hazırlıklarımı yapıp, parti evine doğru yola çıktım. Bir baktım, içerisi öyle kalabalık ki, iğne atsan yere düşmez. Buna rağmen salonun en güzel yerine kurulmayı başardım. Az sonra erkek arkadaşım kapıda belirdi. Biraz bir şeyler yiyip içtikten sonra, sıkılmışsındır diyerek elimden tuttuğu gibi beni yan odaya götürdü. Tam öpüşecekken, kapının açıldığını ve herkesin bize baktığını fark ettik. Bu hale yakalanmamız bir yana, herkesin ilişkimizi öğrenmesine çok bozulmuştuk. Ama sonra işi dalgaya vurup, bayağı eğlendik. Sweet girl, 16

Kaynak: Hürriyet

Evet melekler bunlar sizlerin de gördüğünüz üzere 14-15-16 yaşlarındaki genç kızlardan itiraflar. Neler düşünüyorsunuz?

Ce: Gençlerden İtiraflar

inanmıyorum ya öpüşmeler ayy..daha yaşınız başınız kaç yaptıkları şeylere bak:(

ilk ikisine üzüldüm eşofmanlarının gazabına uğramışlar ne yazıkki ama ikiside hava atmaya çalışırken başlarına gelmişdemekki hava atmaya kalkışmayacağız:)
sonuncusunada ne diyeyim artık iyi olmuş...:) :) :)

çocukkluk.. hevesss ve özentii...
dicek bişey yokk bunlara... ilersinii hiç düşünemiyorumm ..
yazıkk çokk yazıkkk..

1. ve 2.ye üzüldümde 3. pek üzülünecek bi durum değil,azmışlar gerçekten..

Geri