Etiketler:
 1. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0

  Genco, Dizi Biyografi

  Konu, 'TV dizisi' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

  melis gözen hayatı mehtap altınok biyografi mehtap altunok kaç yaşında altunok ayak uygar özçelik biyografi 17 Ağustos Marmara Depremi ile yıkılan hayatlar, değişen yazgılar, kesişen kaderler, ve her şeye rağmen yeniden filizlenen umutlar... Üniversite gençlik dizisi Genco; deneyimli oyuncuları, genç yeteneklerle buluşturuyor.

  Çekimlerine Kuştepe’de başlanan dizi için ilk kez Bilgi Üniversitesi kapılarını açtı. Senaryosunu Hakan Haksun yazdığı Genco’nun yapım kadrosu ise 100 bölüm Gümüş dizisine başarı ile imza atan ekipten oluşuyor.Yönetmenliğini Kemal Uzun’nun üstlendiği dizinin başrollerini Alpay Atalan,Selen Seyven,Faik Ergin,Hazal Kaya,Emin Gürsoy,Çiğdem Tunç,Mehtap Altunok,Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı,Fatma Murat, Uygar Özçelik,M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen paylaşıyor.

  Genco, Yalova depreminde hayatı değişen nice insandan biridir. 45 sn’lik deprem onun yalnızca anne ve babasını değil; hazırlanmakta olduğu tüm geleceği de yok eder. Piyanoya olan büyük tutkusu nedeniyle Genco, ailesini o gece Yalova’da kalmaya ikna eder ve bu çocuksu istek ona korkunç bir felaket olarak geri döner. Genco, bir süre sonra Yalova’dan ayrılır ve İstanbul’a, deprem sırasında ona yardım eden taksici Ahmet’in mahallesine gelip yerleşir.Genco, ölüsü bulunamadığı için sağ olduğuna inandığı kız kardeşinin izini sürmektedir. Yakınlarına zarar vermiş olmak onu öylesine sarsar ki, depremden sağ ama hafızasını yitirmiş bir durumda kurtulup da bir ailenin yanına evlatlık verilen kardeşi Gülay’a bile kimliğini açıklamaktan çekinir. Tek yapabildiği koruyucu bir gölge gibi Gülay’ın çevresinde dolaşmak ve onu mümkün olan tüm tehlikelerden korumaktır.

  Gülay, şimdiki adıyla Özge, zengin bir ailenin tek kızıdır artık. Ve kaderin garip bir cilvesiyle, tam da Genco’nun oturduğu mahalleye yapılan üniversiteye kayıtlıdır. Genco, sırf kızkardeşinin yakınında olabilmek için üniversiteye hademe olarak girer.Genco’yu burada bekleyen tek şey kardeş yakınlığı değildir; kız kardeşinin arkadaşı olan Pınar’la ilk kez aşkı tadacak ama hayat bunu da pürüzsüz ve mutlu bir biçimde yaşamasına imkan vermeyecektir. Genco’nun tek sıkıntısı sırlarından kaynaklanmaz. O, bir yabancıdır; hem oturduğu mahallede hem de çalıştığı üniversitede. Mahallede okulun, okuldaysa mahallenin temsilcisi gibi görülür ve ikisi arasında her çatışmada günah keçisi veya adı konmamış ilk şüpheli o olur.

  Mahallelinin de kafası karışıktır; kimileri bu üniversitenin mahallenin başına konmuş bir talih kuşu olduğunu düşünür. Kimileri ise kaygılanır ve korkarlar; üniversitenin, mahallenin insani dokusu değiştireceğini düşünürler. Bir kısım ise, duydukları haset ve yırtma hislerini üniversitelilere kin biçiminde yansıtırlar. Sıradan hayatların sürüldüğü,mütevazi evlerin arasında yükselen yepyeni bir bina… Artık eğitime bu yeni binasında devam edecek olan bir vakıf üniversitesi ve yüksek ücretler ödeyerek eğitim alan varsıl öğrenciler… Hayatında ilk kez İstanbul’un bu yüzüne dahil olan gençler…Öte yanda umutla haset, kaygıyla fırsatçılık arasında kalakalmış mahalleli gençler… Ve tüm bunların arasında
   
 2. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi
  [​IMG]2. Bölüm

  Genco ve Pınar’ın sırları ortaya çıkıyor

  Ailesini ve tüm geleceğini 8 yıl önce meydana gelen büyük depremde kaybeden; gizemli genç Genco’nun mütevazı mahallesine açılan özel üniversitede hademelik yapması daha ilk günden bir çok düşman edinmesine yol açar. Önce okulun güzel piyano öğrencisi Pınar’ı, Ejder ve adamlarından sonra da Gülay Hoca’yı yalancı bombadan kurtarması onu bir anda üniversitenin en çok konuşulan adamı yapmıştır. Üstelik yıllar önce yaşadığı kabusun simgesi olarak hafızasına yereden piyanonun başında da Pınar’a yakalanmıştır. Genco’nun müthiş yeteneğini ve sakladığı bu büyük sırrını öğrenen Pınar, ilgi duymaya başladığı bu genç adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmeye karar verir. Amacı uzun yıllar ayrı kaldığı ve kimliğini gizlediği kız kardeşine göz kulak olmak olan Genco ise tüm dikkatleri üzerine çekmiş olmaktan çok rahatsızdır. Zengin bir aileye evlatlık verilen ve geçmişini hatırlamayan Genco’nun kızkardeşi Özge’nin ise alkol problemi vardır. Bir barda rock solistliğine başlayan Özge, tesadüfen Genco’nun kan kardeşi Ahmet’in taksisine biner. Ahmet daha ilk görüşte Özge’ye vurulur. Okul çıkış saatlerinde onu taksisine almak için sürekli kapıda bekler. Pınar’ın milletvekilliğine adaylığını koyan babası Necati ise kızlarının davranışlarından şüphelenir, onları takip eder ve okula gider. Pınar’ın piyano bölümünde eğitime devam etmesi alacağı bursa bağlıdır. Ancak hala istediği gibi çalamamaktadır. Pınar’a yardım eli hiç beklemediği bir anda, hiç ummadığı birinden gelir. Genco’nun, hem mahallenin çete başı Ejder ve adamları, hem de kız kardeşi Özge’ye gösterdiği yakın ilginin yanlış anlaşılması nedeniyle başı derttedir.

   
 3. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi
  [​IMG]3. Bölüm

  Genco’nun sırları gün ışığına çıkıyor

  Özge’nin, Genco’nun depremde öldüğüne inanmayıp yıllardır aradığı kayıp kız kardeşi olduğunu öğrenen Ahmet çok şaşkındır. Çünkü ateş bacayı sarmıştır ve Ahmet bu yeni durum karşısında nasıl davranacağını bilememektedir. Özge, neticede kan kardeşi Genco’nun kızkardeşidir. Genco’nun sakladığı gerçekleri gün ışığına çıkarmaya kararlı olan Pınar, onun bütün ailesini büyük depremde kaybettiğini öğrenir. Burs almaya kararlı Pınar’ın bu sırrı saklamak için tek bir şartı vardır; sınava Genco ile birlikte hazırlanmak. Babası Necati ise kızlarının harçlıklarını ve okul taksitlerini ödemeyi kesmiştir. Pınar’ın piyano öğrenimine devam etmesi alacağı bu bursa bağlıdır. Genco’nun sabaha kadar Pınar’la okulda kalması dedikodulara yol açar. Dekan Genco’yu öğrencilerle samimi olmaması için uyarır. Bu yakınlaşmaya öfkelenen Tibet de Pınar’ı etkilemek için onu en zayıf yanından, piyanoya olan tutkusunda yakalar ve büyük bir sürpriz yapar. Bütün okul Tibet’in Pınar’a hazırladığı müthiş romantik sürprizi konuşur. Kızkardeşi Özge’nin hızlı hayatı ve kumar borcu içinde olan Cüneyt ile yakınlaşması Genco’yu endişelendirir. Özge sürekli gölge gibi onu takip eden Genco’yu okul ortasında fena benzetir. Genco’nun Özge’ye ilgi duyduğu haberi çabuk yayılır. Pınar’ın öğrendikleri karşısında aklı karışıktır. Genç kız büyük hayal kırıklığı yaşmaktadır.

   
 4. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]4. Bölüm

  Genco ile Pınar aşkı başlıyor .

  Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Çiğdem Tunç, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu akşam ekrana gelecek bölümünde; Genco ile Pınar arasında duygusal bir yakınlaşma başlıyor.

  Okulda çıkan kavga sonrası Genco kendini hastanede bulur. Kafasından darbe olan Genco’nun bu kazadan hiç etkilenmeden kurtulması hastanedekileri ve doktorları hayrete düşürür. En yakın arkadaşı Ahmet bile Genco’da süper güçler olduğunu düşünmeye başlar. Genco’nun tek derdi bir an önce Pınar ile konuşmak ve gerçekte Özge’nin abisi olduğunu saklamaya onu ikna etmektir. Genco kız kardeşinin anne ve babasının ölümünden onu sorumlu tutacağına inanmaktadır. Geçmişini hatırlamayan Özge’nin artık yeni bir hayatı vardır ve Genco bir kez daha onun yaşamının alt üst olmasını istememektedir. Gerçekleri bilmeyen Özge ise Genco’nun kendisinde gözü olduğunu düşünüp, ona karşı çok öfkelenmektedir. Okulda çıkan bu arbede mahallenin mütevazı sakinleri ile üniversitenin zengin öğrencileri arasındaki mesafeyi daha da açar. Dekan bu sorunu kendi yöntemi ile çözmeye karar verir. Bu ilginç yöntem okuldaki bir çok öğrencinin huzurunu bozar, keyiflerini kaçırır. Kumar batağına saplanan ve borçları yüzünden sıkıntıda olan Cüneyt ise yalanları ile kandırdığı Özge’den para koparma derdindedir. Genco ve Ahmet bu duruma engel olmaya çalışırlar. Ancak kavgadan sonra Dekan tarafından son bir uyarı daha alan Genco temkinlidir. Tibet, Pınar’ın değişen davranışlarından şüphelenir ve Genco’yu takibe alır. Kız kardeşi Özge’yi uzaktan takip etmeye karar veren Genco, Pınar’ı eve bırakırken ona yakalanır. Okulun hademesi zannettiği Genco’yu kapısında bulan Özge çok öfkelenir. Yeni bir şikayetle okuldan atılacağını bilen Genco bu kötü sürpriz ile iyice köşeye sıkışır. Genco’ya hiç beklemediği bir anda ummadığı biri yardım eder ve onu bu düştüğü zor durumdan kurtarır. Özge ise öğrendikleri karşısında şaşkındır.
   
 5. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi [​IMG]5. Bölüm

  Genco, Pınar’a açılabilecek mi?

  Pınar’ı kötü bir sürpriz beklemektedir. Talihsiz bir kaza geçiren Pınar’ı Tibet bulur ve hemen hastaneye yetiştirir. Pınar bir daha piyano çalamamaktan korkmaktadır. Cüneyt’in her dediğine inanan Özge, taksici Ahmet’e tavırlıdır. Cüneyt’in arabasını bulan Ahmet’i ondan para koparmaya çalışmakla suçlar. Cüneyt bütün okulu kumar borcu olduğu bara davet eder. Özge’nin orada sahneye çıkacağını herkese söyleyip reklam yapar. Özge, Cüneyt’in verdiği bu destekten çok mutludur. Heyecanla akşam vereceği konseri düşünür. Okulun öğrencileri Özge’yi dinlemek için barı doldururlar. Ancak Özge’yi çok kötü bir sürpriz beklemektedir. Cüneyt’e ise ulaşılamamaktadır. Pınar’ın Genco ilgisini fark eden Tibet, kazanan taraf olmak için harekete geçer. Pınar’ı ve ailesini etkilemek için sürpriz bir davet organize eder. Mahallede ise toplu sünnet düğünü vardır. Pınar’ın aklı sünnet düğününde ve Genco’dadır.

  __________________

   
 6. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]6. Bölüm

  Genco’yu sürprizler bekliyor

  Pınar, mahalledeki sünnet düğününe katılmasının faturasını çok ağır öder. Davetten gizlice ayrılan kızını, tasvip etmediği bir ortamda bulan Necati şoke olur. Pek çok kişi ile birlikte, bir kez daha kızının yanında gördüğü Genco da bu öfkeden nasibini alır. Mahallede ise bir milletvekilinin düğünü basması konuşulmaktadır. Bu durum Ejder ve adamlarına Genco’yu yıpratmak için uzun zamandır bekledikleri fırsatı verir. Her şeye karşı duvar kadar sert olan Genco’nun göze alamayacağı tek şey ise, kardeşine yakın olmak için girdiği okuldan uzaklaştırılmaktır. Pınar ile Genco arasındaki duygusal bağ her gün biraz daha güçlenirken Tibet de genç kıza yakın olmak için bütün kozlarını kullanır. Cüneyt’e çok güvenen Özge’yi kötü bir sürpriz daha beklemektedir. Aşkını şimdilik kalbine saklayan Ahmet ise Özge için endişelenmektedir. Okulu göz hapsine alan Necati, önemli bilgiler ele geçirir.

  __________________
   
 7. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]7. Bölüm

  Genco Pınar'ı kıskanıyor

  Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu akşam ekrana gelecek bölümünde; Genco üzerinde, bir taraftan okuldaki şefi Cevdet’in, bir yandan Pınar’ın babasının ve bir yandan da duygularının baskısını hissediyor. Bu sıkışık ortamda Pınar’a olan aşkından vazgeçemeyeceğini anlayan Genco, onu Tibet’ten kıskandığının da farkına varır.
  Genco, Pınar’ın babasının ofisinde gerilimli dakikalar geçirirken Pınar, Genco’nun ortalarda olmamasına anlam verememektedir. Pınar’ın burs sınavındaki başarısına en az onun kadar sevinen Tülin ise, Pınar için bir organizasyon yapar. Tibet’in teknesiyle, hep birlikte denize açılırlar. Aklı Genco’da olmasına karşın Pınar, bu geziye katılmak zorunda kalır. Bu durumdan habersiz olan Genco, sözleştikleri yere gelmeyen Pınar için endişelenmeye başlar. Çünkü Necati’nin üzerlerindeki baskıyı giderek arttıracağından emindir. Çektikleri resimleri vererek Necati’den kopardıkları paranın tadını alan Ejder ve arkadaşları, yine uslu durmazlar. Pınar ile Genco’nun adım adım peşindedirler. Genco, bir taraftan okuldaki şefi Cevdet, bir yandan Pınar’ın babası ve bir yandan da duygularının baskıları altında bunalmaktadır. Bu sıkışık ortamda Pınar’a olan aşkından vazgeçemeyeceğini anlayan Genco, üstüne üstlük onu Tibet’ten fena halde kıskandığının da farkına varır.
   
 8. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi
  [​IMG]8. Bölüm

  Pınar, Genco’ya gidiyor

  Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu akşam ekrana gelecek bölümünde; babası ile tartışıp evi terk eden Pınar, Genco ile yeni bir yaşama başlama konusunda kararlı davranıyor.

  Babası ile tartışıp evi terk eden Pınar, kapıda karşılaştığı Tibet’in arabasındayken Genco’yu görür. Tibet’i bırakıp Genco’nun peşinden gider. Tibet, Pınar’ın kalbindeki erkeğin Genco olduğunu öğrenmiştir artık. Tibet de, Genco da böylesi ani bir tavır karşısında şaşkındır. Evinden ve ailesinden uzaklaşmayı seçen Pınar, Genco ile yeni bir yaşama başlamaya kararlıdır.

  Uzun bir gecenin ardından Genco’nun hayatına biraz daha giren Pınar, ona dair küçük ayrıntılar, küçük duyarlılıklar keşfeder. Öte yandan Pınar’ın gelişi, mahalleyi karıştırır ama en çok da Sibel’i telaşlandırır.
  Figen’in kaygısı Pınar’ın, Ankara’da olan Necati’den önce evde olmasıdır. Zira babasıyla kızı arasında köprü olmaya çalışan Figen, kızının geçici bir kızgınlıkla evi terk ettiğini düşünmektedir. Oysa Pınar kararlıdır.
  Bu sırada başına geleni bir türlü hazmedemeyen Tibet, Genco’yu bir yolculuğa davet eder. Bu bir hesaplaşma buluşmasıdır. Erkek erkeğe, şiddet, öfke ve aşk dolu, tüm kozların, sırların ortaya konulacağı bir hesaplaşma. Olaylar git gide karışmakta, içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.
  Öte yandan Necati, adamı Burhan’ın Genco hakkında yaptığı araştırmanın sonuçlarını gördüğünde beyninden vurulmuşa döner. Tüm bu olaylara neden olan kişi, yani Genco, kızının peşinde, basit bir okul çalışanından çok daha tehlikeli biri midir? Genco’nun asıl sırrı nedir?

   
 9. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]9. Bölüm

  Genco ve Pınar'ın aşkı tehlikede

  Genco ve Pınar kalplerini birbirlerine tamamen açmışlardır. Genco, kardeşinden uzak kalma pahasına da olsa aşkına sahip çıkmaya karar verir. Ne Pınar’ın babası Necati, ne de Tibet onu durduramaz. Genco her şeyin iyilikle çözümleneceğine inanmaktadır. O nedenle Pınar’ı eve dönmeye ikna etmeye çalışır. Aşklarını kaçarak değil, mücadele ederek savunacaklarına onu ikna eder. Pınar’ın destek alacağı tek kişi annesidir. Ona her şeyi anlatır ve ondan destek ister. İşin ciddiyetini kavrayan Figen de Genco ile tanışmak ister. Necati Genco’nun peşini bırakmaz. Mahalleden Ejder ve adamlarından yardım ister. Onlar sayesinde bazı önemli belgelere ulaşır. Her şeyden habersiz olan Genco ise Pınar’ın annesi ile tanışacağı için çok heyecanlıdır. Büyük bir özenle randevu için hazırlanır. Ancak Pınar ve Genco’yu hiç ummadıkları bir sürpriz beklemektedir. Hala Cüneyt’e inanmak isteyen Özge sonunda acı gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Cüneyt ile bir kafeteryada buluşmaya giden Özge mafya Tekin ve adamları ile de karşılaşır. Aşkına bir türlü karşılık alamayan Tibet ise çılgınca bir işe kalkışır.
   
 10. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]10. Bölüm

  Genco'yu yıkan gerçekler

  Genco, depremde ailesi ile birlikte geçmişinin üzerine yıkılan apartmanın müteahhidinin Pınar’ın babası Necati olduğunu, Necati’nin kendi ağzından öğrenmiştir. Öğrendikleri karşısından Genco kalbinde ikinci bir deprem yaşamaktadır. Necati her ne kadar davalardan aklandığını söylese de, binanın yıkılmasında Necati’nin bir suçunun olma ihtimali Genco’nun kafasını allak bullak eder. Pınar’a nasıl davranacağını, ona ne söyleyeceğini bilemez. Pınar da son nefesine kadar Genco’yu ailesine karşı savunur ve onun esas kendi peşinde olmadığına, başka nedenle okula geldiğine ikna etmeye çalışır. Annesi ve babası Pınar’ı Genco’nun neyin peşinde olduğunu söylemesi için sıkıştırırlar. Pınar, Genco’dan gerçeği söylemesini ister. İki aşık yüz yüze görüşmek için bir araya geldiklerinde bir telefon Pınar’ın yıkımına neden olur. Genco sevdiği kız için bir kez daha hayatını tehlikeye atacaktır.

  __________________
   
 11. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]11. Bölüm

  Genco köşeye sıkışıyor

  Pınar, Genco’yu babasının suçsuz olduğuna inandırmaya çalışır. Onu babasının depremzedeler için yapıp bağışladığı siteye götürür. Ancak bu ziyaret kısa sürer.Ahmet’ten gelen telefon Genco’nun paniklemesine neden olur. Özge geçmişini hatırlamak için Yalova’ya gitmeye kararlıdır. Genco Ahmet’ten Özge’yi oyalamasını ister. Pınar daha fazla acı çekmemesi ve gerçeklerin artık ortaya çıkması için Genco’yu ikna etmeye çalışır. Özge’nin onu kabullenmemesinden ve ailesini yok etmekle suçlamasından korkmaktadır. Pınar ise, özellikle babası da gerçekleri öğrenirse Genco ile ilişkisine daha olumlu bakacaklarını düşünmektedir. Tibet’in bütün arkadaşları onu neşelendirmek için hastaneye gelirler. Bir tek Pınar yoktur. Tibet kazadan nasıl kurtulduğunu da merak etmektedir. Özge’den yüz bulmayan Cüneyt ise milletvekili kızı olan Selin’le ilgilenmeye başlar. Genco, Yalova’ya gitmeden Özge’yi durdurmaya kararlıdır. Bütün cesaretini toplar ve kardeşinin karşısına çıkar.
   
 12. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]12. Bölüm

  Genco - Pınar aşkı tehlikede

  Özge yerine karşısında Pınar’ı bulan Genco şaşırır. Özge’nin gerçekleri hatırlayıp kaçtığını zanneder. Geçmişi, gerçekleri hatırlayıp kendisinin ağabeyi olduğunu kabul etmediğini zanneden Genco çok acı çeker. Özge’nin gidişinin nedeni ise bambaşkadır. Özge babası ile ilgili hiç beklemediği bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Gördükleri Özge’nin aklını karıştırmıştır. Pınar, Özge’yi Genco’ya karşı yumuşatmak için evine gider. Tibet hastaneden taburcu olur ancak Pınar’a karşı çok mesafelidir. Pınar ile Genco’nun aşkı yine sınavdan geçmek üzeredir. İçini kemiren şüpheye daha fazla karşı koyamayan Genco harekete geçer. Ne pahasına olursa olsun Pınar’ın babası Necati’nin depremde yıkılan ve kendi ailesini de yok eden sitelerle ilgili gerçekleri öğrenmek zorundadır. Genco, Necati Bey’in depremzedeler için yapıp hediye ettiği siteye gider. Necati’nin adamı ve mahalleden Ejder de onun peşindedir.
   
 13. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.038
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  [​IMG]13. Bölüm

  Genco, Pınar’dan ayrılacak mı ?

  Kanal D’nin, başrollerini Alpay Atalan, Selen Seyven, Faik Ergin, Hazal Kaya, Emin Gürsoy, Mehtap Altunok, Orhan Şimşek, Mine Bıçakçı, Fatma Murat, Uygar Özçelik, M.Burak Demir, Berkan Tüfekçibaşı, İris Kara, Enis Arıkan, Mine Tüfekçioğlu ve Deniz-Melis Gözen’in paylaştıkları sevilen dizisi “Genco”nun bu bölümünde; Genco; sevdiği, aşık olduğu kızın babasının, anne, baba ve birçok insanın ölümüne neden olan kişi olduğunu öğreniyor ve bir kez daha yıkılıyor. Tabii, Pınar ile ilişkileri de büyük yara alıyor.

  Saffet’ten öğrendikleri karşısında Genco’nun hayatı depremden sonra ikinci kez başına yıkılmıştır. Sevdiği, aşık olduğu kızın babası Necati, imar izni verilmeyen yere yaptığı inşaatla annesi ve babası ile birlikte bir çok kişinin ölümüne neden olmuştur. Pınar’ın babası, Genco’nun yitirdiği ailesinin katildir. Ne yapacağını bilmeyen Genco, Pınar’dan kaçmaktadır. Pınar ise tutku ile sevdiği adamın neden kendisinden uzak durduğuna anlam verememektedir. Vicdan azabı çeken Saffet ise yıllar önce yaptığı yanlışı temizlemek üzere harekete geçer. Genco’ya da bir not bırakır. Üniversite açılmıştır. Tibet tam iyileşmemesine rağmen ilk gün okula gider. Fakat okulun ilk günü olaylı başlar. Genco da bu olayın tam içinde yer alır. Genco’nun yüreği bu acı gerçeğe dayanabilecek mi? Pınar, babası ile ilgili gerçekleri öğrenecek mi? Genco Pınar’ın babasına rağmen aşkına sahip çıkacak mı? Tüm bu soruların cevabı bu akşam yayınlanacak yeni bölümde cevaplanacak.
   
 14. kördügüm

  kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2007
  Mesajlar:
  2.664
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Genco, Dizi Biyografi

  Bu dizide cok güzelll :) emegine saglik canim...
   
 15. iremeyra

  iremeyra Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Mart 2010
  Mesajlar:
  40
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  ahh ahh dizi setinden hiç ayrılmazdım bir yere gündüzüm gecem genco setindeydi hazal ablamın yanındaydı özellikle final bölümümüz süperdi ya eski günleri hatırlattı bana şimdi
   
Genco, Dizi Biyografi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Diz

  Diz

  Kişinin bineği, dünya işlerini yaparken sarf ettiği güç ve kuvvete, Diz zayıflığı geçim sıkıntısına ve para kazanmada karşılaşılan zorluklara, Diz ağrısı, çıbanı vs., işlerdeki durgunluğa ve yolculuktan vazgeçmeye delalet eder.Rüyada kendi dizinizi ya da bir başkasınınkini görmek cana yakın bir kişiyle arkadaşlık kuracağınızı ve bu kişinin size pek çok güzel süprizleri olacağını işaret eder....
 2. Genco Dünya Evine Girdi

  Genco Dünya Evine Girdi

  tülin şen tulin sen Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile evlendi. Kanal D ekranlarında büyük bir ilgiyle izlenen 'Genco' dizisinin başrol oyuncusu Alpay Atalay, tasarımcı sevgilisi Tülin Şen ile Kuruçeşme Divan'da düzenlenen törenle dünyaevine girdi. Düğünde , ünlü DJ Mehmet...
 3. Adanalı dizi oyuncularından Oktay Kaynarca biyografi

  Adanalı dizi oyuncularından Oktay Kaynarca biyografi

  oktay kaynarca biyografi adanalı biyografi 27 Ocak 1965 Malatya doğumlu. Çocukluğunun bir dönemi Berlin'de geçti. 6 kardeşler. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Yüksek Lisans bölümünden mezun oldu. Konservatuvara girmeden önce Ege Tiyatrosu'nda Turgut Özak'ın "Duvarların Ötesi"nde oynadı. Konservatuvar zamanında TRT için "Gençler...
 4. Genco Erkal kimdir

  Genco Erkal kimdir

  genco erkal kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burada arkadaşlar. En iyi Sinema Oyuncusu seçilerek iki defa "Altın Portakal" ödülünü alan Genco Erkal hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Genco Erkal 28 Mart 1938 İstanbulda doğdu. İstanbul Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünü bitiren Genco Erkal 1959 yılından başlayarak...
 5. DİZİ

  DİZİ

  En çok izlediğiniz diziyi seçip, yorum olara yazın... A=muhteşem yüzyıl b=çocuklar duymasın c=arka soskaklar d=fatmagül'ün suçu ne? E=yahşi cazibe f=akasya durağı g=çok güzel hareketler bunlar

Sayfayı Paylaş