1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  George Clooney tutuklandı

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  George Clooney tutuklandı George Clooney Neden Tutuklandı


  Dünyaca ünlü aktör George Clooney kelepçe takılarak tutuklandı Melek'lerim. biz de bu haberimizde George Clooney tutuklanmasını konu alıyor ve sizlere haberin detaylarını sunuyoruz.

  [​IMG]

  Washington DC’de düzenlenen bir protesto eylemine katılan dünyaca ünlü aktör George Clooney polisin çizdiği sınırı aşınca tutuklandı. Babası Nick Clooney ve Virginia milletvekili Jim Moran ile birlikte Sudan Büyükelçiliği önüne gelen ünlü aktör, Sudan Devlet Başkanı Ömer El Beşir’i, ülkenin Güney Sudan ile sınır bölgesindeki dağlık bölgelere gıda yardımlarını enlgellemek ve ölümlere neden olmakla suçladı. Clooney, bölgede yaşanan drama dikkat çekmek ve Obama’nın konuya kişisel olarak eğilmesini sağlamayı amaçladığını söyledi. Clooney, polisin çizdiği sınırın ötesine geçerek büyükelçiliğe yaklaştığı gerekçesiyle kelepçelenerek tutuklandı.
   
George Clooney tutuklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yakışıklı George Clooney resimleri

  Yakışıklı George Clooney resimleri

  george clooney fotoları georgy colony george clooney coloney
 2. George Clooney Kimdir

  George Clooney Kimdir

  George Clooney Kimdir biyografi bilgileri var mı yoksa lütfen George Clooney hayatı hakkında bilgileri paylaşın kızlar
 3. George Clooney Fotoğrafları

  George Clooney Fotoğrafları

  George Clooney Fotoğrafları arıyorum yenileri ve en yakışıklı George Clooney Fotoğrafları olsun anladınız siz onu :D
 4. George Clooney Resimleri

  George Clooney Resimleri

  George Clooney Resimleri George Clooney Fotoğraf Galerisi Az önce sizlere George Clooney biyografi bilgilerini aktarmıştık, şimdi ise biyografi bilgilerinin yanı sıra birde George Clooney en yakışıklı resimlerini paylaşmak istiyoruz Melek'ler:)
 5. George Clooney Biyografi

  George Clooney Biyografi

  George Clooney Hayatı George Clooney Biyografi Hayranı olduğum ve yakışıklı bulduğum nadir ünlülerden biridir George Clooney diyor ve sizlere bu yazımızda George Clooney hakkında biyografi bilgilerini sunuyorum Melek'ler:) George Clooney 6 Mayıs 1961 yılında Kentucky, ABD'de doğdu. Tam adı George Timothy Clooney ABD'li yönetmen, yapımcı ve aktördür. George Clooney Birkaç yıl Northern...

Sayfayı Paylaş