gebe
 1. *GüMüŞ*

  *GüMüŞ* Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  19 Şubat 2008
  Mesajlar:
  3.733
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0

  Gerçek tanımları

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

  Diet Kola: Markete gidip satın aldığınız ve yanında da külliyatlı miktarda cips ve çikolata tükettiğiniz içecek. Aptal: Polis 'Kenara çek!' uyarısında bulunduğunda, kadının tamamen bilinçli olarak dönüştüğü hal.
  Çocuk doğurmak: Kadının 36 saat boyunca sancılarla boğuşup, kasıldığı, ıkındığı, sıkındığı ve erkeğin de onun elini tutup "Nefes al, it! Tamam işte bu benim karım!" dediği biyolojik olay.
  Sonsuzluk: Bir futbol maçının son iki dakikası.
  Barbekü: Kadının alışverişi yaptığı, kıvırcığı yıkadığı, domatesleri doğradığı, soğanları kıydığı, eti hazırladığı, her yeri temizlediği ve erkeğin 'yemeği hazırladığı' mangal partisi.
  Şugeçirmez Rimel: Ağladığınızda, duşta, ya da yüzerken akan ama, temizlemeye çalıştığınızda bir türlü çıkmayan kirpik boyası.
  Egzersiz: Bir alışveriş merkezinde, bir şeyler satın alarak dinlenip ara verdiğiniz, bir aşağı bir yukarı yürüme durumu.
  Tartışma: Kadının haklı, erkeğinse henüz bunu anlayamadığı münakaşa.
  Kuaför: Asla bir daha aynısını yapamayacağınız şekilde bir tarz yaratabilen kimse. (Bkz. Büyücü)
  Ruj: Ağzınızın ve dudaklarınızın güzelliğini gözler önüne sermek için kullandığınız ve erkeğin gömlek yakasında serseriliğini gözler önüne sermek için kullandığı dudak boyası.
  Sevgililer Günü: Mum ışığında yemek, elmaslar ve romantizm hayal edip, şanslıysanız bir kart aldığınız gün.

  Sarışın esprileri: Erkeklerin anlayabilmesi için kısa olarak üretilmiş gülmece konusu. Ömür törpüsü: Defalarca birilerine çöpü dışarı çıkarmalarını söyleyip, sonunda kendinizin çıkarması durumu.

   
 2. *jellibon*

  *jellibon* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Kasım 2007
  Mesajlar:
  6.787
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  mutluluk ülkesinden
  Ce: Gerçek tanımları

  emeğine sağlık canım
   
 3. nisan

  nisan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  5 Ocak 2008
  Mesajlar:
  5.703
  Beğenilen Mesajlar:
  15
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  isvicre
  Ce: Gerçek tanımları

  emegine saglik canim
   
 4. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.220
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Ce: Gerçek tanımları

  Şugeçirmez Rimel: Ağladığınızda, duşta, ya da yüzerken akan ama, temizlemeye çalıştığınızda bir türlü çıkmayan kirpik boyası.
  bu çok doğru ellerine sağlık canım :)
   
 5. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  8.130
  Beğenilen Mesajlar:
  39
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Gerçek tanımları

  emeğine sağlı canım
   
 6. RoCCo

  RoCCo Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Nisan 2008
  Mesajlar:
  1.476
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Gerçek tanımları

  ay canım çok güsseldi.emeğine sağlık.
   
Gerçek tanımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Öpücük'ün çeşitli tanımları

  Öpücük'ün çeşitli tanımları

  öpücük dövmeleri öpücük dövmesi Ekonomistler der ki:Öpücük, talebin her zaman için arzdan fazla olduğu bir alışveriştir. Muhasebeciler der ki: Öpücük, geri dönüşüm sağladığı için kar oranı yüksek bir tur kredidir. Matematikçiler der ki: Öpücük sonsuzluktur çünkü burada 2'nin böleni yoktur. Geometriciler der ki: Öpücük, iki dudak arasındaki en kısa mesafedir. Fizikçiler der ki: Öpücük,...
 2. Voleybolda Bazı Tanımlar

  Voleybolda Bazı Tanımlar

  voleybolda molalar voleybol tanımı voleybolun tanımı voleybolun tanimi voleybol oyununun TANIMLAR 1)MAÇ KONTROL SAHASI: Maç kontrol sahası, oyun alanı ve serbest bölge etrafını çevreleyen bir koridor olup dış bariyerler veya sınır panolarına kadar olan bütün alanları kapsar. 2) BÖLGELER:...
 3. Genel tanımlar

  Genel tanımlar

  Hukuk:Toplum hayatını düzenleyen kurallar bütünü (ihlal durumunda devlet otoritesi tarafından yaptırım uygulanır) Anayasa:Devlet faaliyetlerini düzenleyen yasa metni.Devletin oluşum biçimini düzenler.Hem devleti hem bireyi kapsar.Devletle birey ilişkilerini hukuk kurallarına bağlı olarak düzenler Pozitif Hukuk: Yürürlükteki Hukuk kuralları Anayasa Üstünlüğü Kuralı:Diğer hukuk kurallarının...
 4. akorlar ve tanımları

  akorlar ve tanımları

  AKOR: Üç veya daha fazla sesin aynı anda tınlamasına akor denir. Her çalgı ile akor çalınamaz. Akor çalabilen çalgıların başında piyano ve gitar gelir. Bu çalgılarda aynı anda üç ve üçden fazla ses çalınabilir. Bu nedenle gerek piyano ve gerekse gitar çok iyi birer solo çalgı oldukları gibi çok da iyi birer eşlik çalgısıdırlar. Gitardaki akor kalıplarına geçmeden önce notaların...
 5. Cocukların ask tanımları

  Cocukların ask tanımları

  Çocukların ''AŞK'' tanımları ASK NEDIR..? "Bazı yabancılar bana aşık olurlar. İçlerinden bu ne güzel kız derler. ben de onların çok yakışıklılarına, çok yakışıklı derim. " (i.e. 5 yaş kız) "Birine sevgili olmaktır. bir erkek bir kadına bir gül getiriyor. kadın da ona aşık oluyor. dudaktan öpüşürler. evlenirler. aynı odada yatarlar. bir çocuk ya da iki çocuk...

Sayfayı Paylaş