***geri dön*** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinazorlar Geriye Dönüyor

Dinazorlar Geriye Dönüyor

dinazorlarla ilgili filmler dinazorla ilgili filmler
  2. --->: Geriye Dönen Adam

--->: Geriye Dönen Adam

Yağmur yağıyordu Benim saçlarımda kırağılar vardı Onun omzuna konmuş bir gül Sana kendimi getirdim,belki unutmuşsundur Birlikte söylediğimiz şarkıları getirdim Bir kaç gömlek bir pijama altı Tuttuğum notları,serin volta boylarında adımları sayıp susuşlarımı Elimle büyüttüğüm nazlı bir menekşeyi Gökyüzüne verdiğim dualarımı Çakmağımı,sigaramı,tabakamı ve kitaplarımı...
  3. Hazal: "Geriye Dönme" (2009)

Hazal: "Geriye Dönme" (2009)

Türk Pop müziğinin başarılı yorumcularından Hazal, uzun bir aradan sonra "Geriye Dönme" isimli yeni albümünü Yaşar Plak etiketiyle müzik marketlere sunuyor. Toplam 9 şarkının yer aldığı albümde, bestesi Hazal'a ait 2 şarkı da bulunuyor... Hazal - Geriye Dönme Görmeseydim Söz: Hazal Müzik: Dost Bilen Kırım Geriye Dönme Söz & Müzik: Dost Bilen Kırım Kuru Güller Söz: Hazal...
  4. Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu Merak Edilenler

Hamilelik Döneminde Adet Olunur mu- Hamilelik denilen şey yumurtaların çatlaması ve güçlü bir sperm hücresinin yumurtayı döllemesi ile oluşan bir süreçtir. Her anne adayı ve baba adayının bu mucizeyi gerçekleştirmesi büyük bir olaydır aslında. Önce tabii ki Allahın bir hikmetidir bizlere evlat. Hamileliğin bu başlangıç dönemi yani yumurtanın döllenmesi sonrası en azından 15 gün sonrasında...
  5. Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler Yeni Bir Hayata Başlangıç

Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler Yeni Bir Hayata Başlangıç

Doğum Sonrası Bilinmesi Gerekenler- Doğum kadınlar için başlı başına ayrı bir mucizedir. Bebeğinizi 9 ay boyunca karnınızda taşımak onu hissetmek ayrı bir heyecan doğumda ise ona kavuşmanın heyecanı bir başka güzeldir. Aslında doğum yapmamış olanların hep merakıdır bu doğum zor mu kolay mı? O minik mucizeye ulaşmak için ne kadar şartlar zor da olsa o bir anneye emin olun zor gelmeyecektir....

Sayfayı Paylaş