1. mislinay

  mislinay Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  7.147
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  0

  geyik mesajlar...

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

  Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur.
  Yiğidin cep telefonu meydandadır.

  Alışmadık cepte telefon durmaz.

  Ey cep telefonlu Türk Gençliği...

  Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş.

  İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur.

  Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir.

  At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır.

  Boşboğazı cehenneme atmışlar, "cep telefonum nerede?"demiş.

  Çingeneye beylik vermişler, önce cep telefonu almış.

  Cep telefonlu çoban, yoksul beyden yeğdir. .

  Denize düşen cep telefonuna sarılır.

  Dilenciye cep telefonu vermişler, kartını beğenmemiş.

  El elin eşeğini cep telefonuyla arar.

  Erkeğin kalbine giden yol cep telefonundan geçer.

  Haydan gelen cep telefonu faturasına gider. .

  Ayranı yok içmeye, cep telefonu ile gider ... .

  Görmemişin cep telefonu olmuş, tutmuş antenini koparmış.   
 2. esena

  esena Aktif Üye Üye

  Kayıt:
  14 Ocak 2008
  Mesajlar:
  3.498
  Beğenilen Mesajlar:
  4
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  TRABZON
  Ce: geyik mesajlar...
  çok hoşlar ve komikler ellerine sağlık
   
 3. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Ce: geyik mesajlar...
  emeğine sağlık canım çok hoştular
   
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  No Heading, just a line of content  Kazanmak İçin Savaşmak Gerek
  Analitik Psikoterapi (Çözümleyici, Derinliğine Araştırıcı) Bu tedavi yöntemi psikotik vakalarda uygulanmaz. Daha çok psikonevroz ve kişilik bozukluklarında uygulanır. Psikanaliz, bir analitik psikoterapi türüdür. Aralarında çok az farklar vardır. Klasik psikanaliz çok uzun süreli ve masraflı olduğu için uygulanma alanı azalmıştır. Analitik Psikoterapide şu esaslar vardır:
  Çağrışım, uygulanması çok zor olan bir yöntemdir. Bütün dirençlerin ayıklanmış olması gerekir. Hasta duygu ve düşüncelerini serbestçe açıklayamıyor, direnç gösteriyorsa bunu doğal kabul etmek, zorlamamak, acele yorumlara gitmemek gerekir.
  İyi bir rüya yorumu bilinçaltının aynasıdır. Rüyada yer değiştirme (deplasman) mekanizması kullanılır. Rüyada görülen simgenin, gerçekte neyin karşılığı olduğunun doğru olarak belirlenmesi gerekir. Her simgenin anlamı herkese göre değişir. Freud'un klasik rüya yorumuna göre bir simge herkes için aynı anlamı taşımaktadır.
  Dil sürçmeleri de bilinçaltının ifadesi olabilir. Unutmalar, konuşma esnasında yapılan kimi davranışlar ve tekrarlar, ileride yorum yapılırken işe yarayabilir.
  Direnç, değişmeye karşı hastada mevcut olan tepkidir. Direnç, yorumu ve içgörüyü güçleştirir. Direnç bilinçdışı bir süreçtir. En çok görülen direnç biçimleri suskunluk, gereksiz ayrıntılara dalmak,. duygudan yoksun konuşmak, esnemeler, unutmak, görüşmeye geç gelmektir.
  Aktarım, geçmişte yakın çevredeki kişilere (arına, baba, kardeş), duyulan duyguların geçici olarak hekime aktarılmasıdır. Aslında psikoterapi süreci dışında da çeşitli aktarımlar yapılmaktadır. Örneğin sevgili, baba ya da anne yerine geçebilir. Ya da öğretmen; sevilen ya da nefret edilen anne, baba, kardeş yerine geçebilir. Aktarımı, bir tür yabancılaşma olarak kabul eden bilim adamları vardır.
  Aktarım iki değerlidir (ambivalence). Zaman zaman sevgi hatta aşk, zaman zaman da nefret hatta öldürmeye dek varabilir. Hekimden hastaya doğru olan düz iletişimin ters yönde ortaya çıkmasına (hastadan hekime doğru) karşı aktarım denir.
  Psikoterapide yorumlama, bilinçdışını bilinçli hale getirmek için yapılan açıklamadır. Yorumlama, bir görüşme ile sağlanabileceği gibi, daha uzun görüşmeyi de gerektirebilir. Burada önemli olan acele, erken ve öznel yorumlamadan kaçınılmalıdır. Böyle bir yanlış yapılırsa "kaş yaparken göz çıkarılmış" olur. Hasta gereksiz yere ağır bunalımlara itilmiş olur. Yanlış yapılmaması için hekimin; analitik psikoterapiden geçmiş olması, empathy (eş duyum) yeteneğinin bulunması (kendini hastanın yerine koyabilmesi) ve dirençleri kaldırdıktan sonra yorum yapması gerekir.
  En sakıncalı olan yorumlar çekirdek çatışmayla ilgili olalardır. Örneğin vaktinden önce ya da yanlış olarak hastanın eşcinsel olduğu, oidipal saplantısının bulunduğu hakkındaki yorumlardan kesinlikle kaçınılmalıdır. Bu yanlış ve erken yorumlar hastanın intihar etmesine bile neden olabilir.
  İç görü, hastanın, hastalığının bilincine varması, rahatsızlık belirtileri ile bunların kaynakları arasındaki bağlan görmesi ve böylece davranış değişikliğinin sağlanmasıdır . İç görünün sağlanabilmesi için çocukluk yaşantıları ile şimdiki sorunlar arasında bir bağ kurulabilmeli ve duygusal boşalma sağlanabilmelidir
   
geyik mesajlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. geyik

  geyik

  Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
 2. en komik geyik mesajları

  en komik geyik mesajları

  Pire itte, cep telefonu yiğitte bulunur. Yiğidin cep telefonu meydandadır. Alışmadık cepte telefon durmaz. Ey cep telefonlu Türk Gençliği... Arsızın yüzüne tükürmüşler,"Kapsama alanı dışındayım" demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir cep telefonlu Türk dünyaya bedeldir. At olur meydan kalır, yiğit olur cep telefonu kalır. Boşboğazı cehenneme atmışlar,...
 3. hüdaverdi geyikleri

  hüdaverdi geyikleri

  - ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
 4. Geyik Mesajlar istiyorum

  Geyik Mesajlar istiyorum

  Selam millet biraz günün stresini atalım istedim ve sizden yeni ve eğlenceli Geyik Mesajlar yazmanızı rica edeyim dedim bilmem iyi dedim mi :)
 5. En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

  En Komiğinden Geyik Mesajlar Sözler Burada !

  Geyik Sözler Geyik Mesajlar Arkadaşınıza şaka yapmak, gırgır geçmek ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz, o halde az sonra paylaşacağımız geyik mesajlar, tam da size göre :) Alın elinize telefonunuzu en geyik mesajlar listemizden en komik olanını seçin ve arkadaşınıza gönderin .. :D:D Arsızın yüzüne tükürmüşler,”Kapsama alanı dışındayım” demiş. İnsani dert, cep telefonunu kart oldurur. Bir...

Sayfayı Paylaş