1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Gıdıklayınca Hangi Burç Nasıl Tepki Verir?

  Konu, 'Burçlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  hangi burcun kadını nasıl sevişir hangi burç nasıl sevişir burcun erkeği koç burcu erkeği oğlak burcu Arkadaşınızın burcunu bilmiosanız onu gıdıklayıp öğrenin
  ama bazı burçlar acaip tepki verio ona göre...

  Koç Burcu: Daha elinizi sürmeden yalvarmaya başlar, daha sonra durmanız için her tür rüşveti teklif edecektir.

  Boğa Burcu: Yuvarlanarak, kendisini sizin atar yani resmen üstünüze oturur ve öyle kalır. Malum ya, o bir öküz yani boğadır.

  İkizler Burcu: Yerlere düşer, gıdıklanmaya bayılır ama seans bitince hemen olanı unutur ve sorar; "Nerede kalmıştık? Konumuz neydi?"

  Yengeç Burcu: Hiç tepki vermez, birşey söylemeden öylece bakar sonra kapıyı çarparak çıkıp gider ve saatler sonra geri gelir. On yıl sonra bir kavga sırasında, bu yaptığınızı yüzünüze vuracaktır.

  Aslan Burcu: Önce anlamaz, sonra küser ve bunu neden yaptığınızı açıklamanızı bekler. Açıklamadan yani bunun bir şaka olduğunu anladıktan sonra gıdıklamaya devam etmenize izin verir.

  Başak Burcu: Siz bıkıp duruncaya kadar, hiç gülmeden sabit bakışlarla yüzünüze bakacaktır.

  Terazi Burcu: Hoşuna gidecektir ama dış görünüşünü bozduğunuz anda başınız derde girecektir.

  Akrep Burcu: Önce gıdıklanmaya dayanamaz sonra birden tüm gücünü kullanır, tekrar soğukkanlılığına bürünerek insiyatifi ele alır ve gözlerini gözlerinize dikerek, kaşlarını çatar ve; "Kes şunu, hemen..." der.

  Yay Burcu: Çok eğlenir. Sonra aradan zaman geçer ve siz bir misafirinizle otururken, birden üzerinize saldırarak, gıdıklamaya başlar. Öcünü almayı asla unutmayacaktır.

  Oğlak Burcu: Asla gıdıklanmaz çünkü evde değildir, muhakkak geç saatlere kadar çalışıyordur.

  Kova Burcu: Sessizce kendisini kurtarmaya çalışırken, yüzünde hafif bir tebessüm belirir, bu arada bir gıdıklanma örgütünün kurulup, kurulamayacağını düşünmektedir.

  Balık Burcu: Önce nefret eder sonra hoşlanmaya karar verir çünkü bunu başkalarının da yapmak isteyeceğini düşünmüştür.


   
Gıdıklayınca Hangi Burç Nasıl Tepki Verir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hangi burç nasıl makyaj yapmalı?

  Hangi burç nasıl makyaj yapmalı?

  Burçlara göre iş, alışveriş, evlilik, saç rengi vs vs... derken, şimdi de makyajınızı burcunuza göreyapmanızı öneriyoruz Melek'ler. Burçların hayatımızdaki yeri malum. Doğumumuzdan başlayarak hayatımızın her evresini etkileyen burçlar, güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan makyajda da kendini gösteriyor. Güzellik uzmanları her zaman kadınları kişilikleri, yüz tipleri ve bulundukları...
 2. Hangi Burç Nasıl Beslenmeli

  Hangi Burç Nasıl Beslenmeli

  burçlar burçlara göre beslenme hangi burç nasıl beslenmeli burçlara göre sağlıklı beslenme aslan burcu nasıl beslenmeli koç burcu nasıl beslenmeli yay burcu nasıl beslenmeli akrep burcu nasıl beslenmeli terazi burcu nasıl beslenmeli oğlak burcu nasıl beslenmeli Sağlıklı beslenmek hem zayıf kalmak hemde sağlığımızı korumak için çok önemlidir melekler...Burçlarımızda bizlere sağlıklı beslenmemiz...
 3. Arkadaşlar Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir?

  Arkadaşlar Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir?

  Aileniz karnenizdeki zayıfa nasıl tepki verir? Benim ailem sanki olumsuz tepki verir gibime geliyor acaba bir tek benim ailem de mi var bu kızgınlık anlayışsızlık merak ettim. Peki ya sizce sizin aileniz karnenizde ki zayıflara nasıl tepki verir?
 4. bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

  bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?

  slm. birşey soracağım; bir bebek ilk görme tepkilerini nezaman verir?
 5. Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

  Size Laf Atılsa Ne Tepki Verirsiniz?

  Sevgili melekler, diyelim yolda yürüyorsunuz, densizin teki size laf attı. Tepenizin tası attı, hırsınızdan kudurdunuz! Peki ne yaptınız? Böyle bir olayı yaşayanlar eminim daha reel cevap vereceklerdir ama yaşamayanlar da şöyle bir düşünsün bakalım, böyle bir durumda ne yaparlardı? :D:D

Sayfayı Paylaş