Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

giflerle seni seviyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

giflerle seni seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Seni Seviyorum

Kayahan - Seni Seviyorum

Seni seviyorum Seni seviyorum diye Senden önce hiç kimseye Söylemedim dersem Yalan olur... Hiç hesapsız, çılgınca Seni seviyorum Bazen bir çocuğun Karanlıktan korktuğu gibi Seni sevmekten korkuyorum Gözlerim Az önce İflas etti.. Issız, tenha üşüyorum Isıtmak için içimi,içimden Hiç aralık vermeden Seni seviyorum, seni seviyorum Seni seviyorum diyorum Söylememem lazım biliyorum Ama hoşuma...
  2. Kargo - Seni Seviyorum

Kargo - Seni Seviyorum

Bırak mucizeler Yaratayım sana Hergün arayayım seni Etrafında dolanayım Çünkü Seni seviyorum Çünkü Seni seviyorum Uzak durma Sarılayım sana Herkes görsün Çiçek yollayayım Şaşırtayım seni Çünkü Seni seviyorum Çünkü Seni seviyorum Kimseyi sevme Sadece benim ol lütfen
  3. Emrah - Seni Seviyorum

Emrah - Seni Seviyorum

seni seviyorum dedim ama beni anlamadin, duygularimla oynadin beni biraktin, sensiz yasamak inan cok zor geliyor bana.. kalbimin yolunu tuttum sana güvenerek, hata yapmisim artik hepsi bitecek, sokaklarda seninle el ele geziyordum simdi köpegimle yanliz dolasiyorum.. rüyalarim geceleri beni birakmiyor, istesende hayalim seni avutmuyor.. ama sana okadar kapilmistim ben sana ama hepsi...
  4. Seni Seviyorum Gifleri

Seni Seviyorum Gifleri

seni seviyorum gifleri Sevdiklerinize söyliyeceğiniz en güzel kelime seni seviyorum işte gifleri:)
  5. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş