1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Giriş ve koridorlar

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  koridor tabloları Giriş ve koridorlar Evinizle ilgili ilk ve en önemli izlenimi giriş ve koridorlar verir. Duvar ve tavandan yapılan aydınlatmalar bu tür mekanlarda kullanmak için idealdir. Koridor duvarlarında bulunan tabloları veya diğer dekoratif elemanları spotlarla aydınlatmak da mekana farklı bir hava verir. Koridor gibi alanlarda dimmer'ların (ışığın şiddetini ayarlayan anahtar) yardımıyla ihtiyaç duyulan ışık gücü ayarlanabilir.

   
Giriş ve koridorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Musul ve Bağdat'a Suriye'den giriş

  Musul ve Bağdat'a Suriye'den giriş

  suriyeden ne alınır suriye den ne alınır Milli Güvenlik Kurulu'nun (MGK) Kuzey Irak'a yönelik ekonomik önlemler alınması yönündeki tavsiye kararının ardından Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani'nin önemli gelir kaynaklarından olan transit geçit ücretlerinin kesilmesi için düğmeye basıldı. Günde ortalama 2 bin 500 aracın giriş-çıkış yaptığı Habur'daki trafik Suriye'ye...
 2. koridor

  koridor

  Koridor İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.
 3. Koridor

  Koridor

  Koridor -Işık kaynaklarını koridor boyunca dizmek uygundur. Yarı-şeffaf aplikler koridor boyunca kullanılabilir. Geniş açılı armatürler tercih edilmelidir. Koridor ile odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamasına dikkat edilmelidir.
 4. Girişler:

  Girişler:

  Girişler: Bütün girişler en az 80 cm. genişliğinde olmalıdır. Eğer iki tezgah girişte bir araya geliyorsa her iki tezgahın uçları arası mesafe en az 80 cm. olarak belirlenmelidir.
 5. Modern ve Şık Antre Koridor Dekorasyon Örnekleri 2012

  Modern ve Şık Antre Koridor Dekorasyon Örnekleri 2012

  antre dekorasyon örnekleri koridor dekorasyon örnekleri Evimizin ilk girişinde misafirlerimizi aldığımız antremiz ve koridorumuzun dekorasyonu elbette ki ilk intiba için önem taşır melekler :) Kentleşmenin yoğun olarak devam ettiği şu zamanda her ne kadar geniş antreler, ferah koridorlar hayal olsa da elimizdekini kullanışlı ve şık bir hale getirmek yine bizim elimizde. Bu yazımızda ev...

Sayfayı Paylaş