1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Giriş ve koridorlar

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  koridor tabloları Giriş ve koridorlar
  Evinizle ilgili ilk ve en önemli izlenimi giriş ve koridorlar verir. Duvar ve tavandan yapılan aydınlatmalar bu tür mekanlarda kullanmak için idealdir. Koridor duvarlarında bulunan tabloları veya diğer dekoratif elemanları spotlarla aydınlatmak da mekana farklı bir hava verir. Koridor gibi alanlarda dimmer'ların (ışığın şiddetini ayarlayan anahtar) yardımıyla ihtiyaç duyulan ışık gücü ayarlanabilir.


   
Giriş ve koridorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Musul ve Bağdat'a Suriye'den giriş

  Musul ve Bağdat'a Suriye'den giriş

  suriyeden ne alınır suriye den ne alınır Milli Güvenlik Kurulu'nun (MGK) Kuzey Irak'a yönelik ekonomik önlemler alınması yönündeki tavsiye kararının ardından Kuzey Irak Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesud Barzani'nin önemli gelir kaynaklarından olan transit geçit ücretlerinin kesilmesi için düğmeye basıldı. Günde ortalama 2 bin 500 aracın giriş-çıkış yaptığı Habur'daki trafik Suriye'ye...
 2. koridor

  koridor

  Koridor İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.
 3. Klinik Hipnoz Ve Hipnotik Olgulara Giriş

  Klinik Hipnoz Ve Hipnotik Olgulara Giriş

  Klinik Hipnoz Kitabı, Psikoterapi ve Hipnoz Derneği Yayını Bu cilt, kronik zayıflatıcı durumların hafiflemesinde, çeşitli hipnoz uygulamaları konusundaki uzmanların yazdığı, kısa bir monografiler koleksiyonu sunmaktadır. Hipnozun tedavi edici mesleklere ek olarak kurulmuş bir rolü vardır. Dünya çapındaki birçok hipnoz uygulayıcısının oluşturduğu dernek ve cemiyetler, resmen tanınma ve...
 4. Koridor

  Koridor

  Koridor -Işık kaynaklarını koridor boyunca dizmek uygundur. Yarı-şeffaf aplikler koridor boyunca kullanılabilir. Geniş açılı armatürler tercih edilmelidir. Koridor ile odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamasına dikkat edilmelidir.
 5. Girişler:

  Girişler:

  Girişler: Bütün girişler en az 80 cm. genişliğinde olmalıdır. Eğer iki tezgah girişte bir araya geliyorsa her iki tezgahın uçları arası mesafe en az 80 cm. olarak belirlenmelidir.

Sayfayı Paylaş