GiTme yÜreĞim GiTme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yüreğim yine gitme zamanı!

yüreğim yine gitme zamanı!

Dinle beni yüreğim...sadece ve sessizce dinle....ve selam et yüreğim...sevdaya aşka dair ne varsa hepsine selam et. ........ Bir yalvarışla çıkmıştık yola biz...bir haykırışla...umutlarımızı anlatmıştık susayan gönüllere.....biz sevdanın esiriydik yüreğim....biz aşk askeriydik... Şimdi bir köşede bükükse boynumuz...ağlıyosak hala,incilmişsek yine toparlanma zamanı yüreğim....bu...
  2. gitme..

gitme..

yar..gidiyor musun..? G İ T M E ... oysa öyle çok alışmıştım ki...farketmiyor musun... kokun iliğime işlemiş..GiTMe... Yar gidiyor musun? GiTMe...içimde bir korku var... bu ayrılık değil demen neye gebe? ne gelecek bu kara günlerin ardından..?güneşli günler mi...hayır..! yağmur,çamur,sel bundan sonrası..! ayrılık değil deme...GiTMe... ayrılık ayrılık olur bir adım sonrası......
  3. Gitme...

Gitme...

Alıp gitme ellerini, alıp gitme gülüşlerimi, götürme düşlerimi. Sen benden gittin gideli öyle bıktım ki sensiz kendimden....
  4. gitme...

gitme...

Gitme kal bu sehirde benimle paylas yasami, birazdan toplanacak çöplerin içine atalim yalnizligimi eksik olan yarilarimizi tamamlayalim. Yeniden sekillendirelim bu sehrin arka sokaklarini iyiligini ve temizligini bulastiralim onlara. Sen den uzakta bu gece yüregim binlerce parçaya bölünüyor ve her bir parça milyon kere parçalaniyor gecenin karanliginda tam ortasinda. Ne olursa simdi olacak...

Sayfayı Paylaş