Glominerals'in Lip Plumber rujlarıyla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Glominerals'in Lip Plumber rujlarıyla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz
glo minerals türkiye
Bir çok bayan dudaklarının inceliğinden yakınır ve sürdüğü rujların kendisine yakışmadığını düşünür.Bazı bayanlarda solugu güzellik merkezlerinde alıp dudaklarını botoxla dolgunlaştırma yöntemlerine başvururlar ama ne yazıkki bu botoxla dudak dolgunlaştırma çoğu zaman bir faciayla sonuçlanır bunu zaten zaman zaman bizlerde görüyoruz özellikle medya dünyasında:tik:

Glominerals'in Lip Plumber ın dudak dolgunlaştırıcı rujlarıyla ince görünümlü dudaklardan kurtuluyorsunuz hanımlar ve botoxa da gerek kalmıyor çünkü botox işlemini bir rujla görebiliyorsunuz. işte haberin devamı:

glominerals1-2408.jpg
glominerals2-3867.jpg


Kusursuz bir cilt herkesin rüyasıdır…

Glominerals bu rüyayı gerçeğe dönüştüren bir marka. Piyasada yapay içeriklere sahip bir sürü makyaj markası varken sadece yetkili eczanelerde satılan Glominerals bu alanda taze bir soluk gibi adeta… Güzellikten daha fazlasını hedefleyen cilt besleyici makyaj ürünleri mikronize %100 doğal mineral bazları, kusursuz kapatma sağlayan formülleri, içerisinde güçlü antioksidanları ve UV korumasını birleştiriyor. Bu geliştirilmiş formüller gücünü doğal yüksek pigment içeren mineraller, cilt için faydalı bitkisel özlerden ve antioksidanlardan alır. Sonuç, klinik açıdan gelişmiş, mükemmel kapatıcı ve cildi koruyucu özelliğe sahip mineral içerikli makyaj.

Dolgun kiraz görümlü dudaklar için… Glominerals Lip Plumber

Glominerals kalitesiyle üretilen Lip Plumber serisi ile mevsim renklerini cildinizde hissedeceksiniz. Dudaklarınızı daha dolgun ve hacimli gösteren bu muhteşem parlatıcılar aynı zamanda doğal bir parlaklık kazandırır.

Deniz kolajenleri ve nemlendirici özler içeren dudak dolgunlaştırıcı aynı zamanda cildi uyararak pembe bir renk de veriyor. Yalnız başına ya da ruj altına uygulanan bu ürün maksimum bir saat içinde etkisini gösterir.

Lip Plumber serisinde 5 renk seçeneği var. (Dudak rengi, Kiraz tonları, Kızıl kahve, Fuşya ve Şeker pembesi)
 
Üst