1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Gökçe Bahadır Ali Sunal Ayrıldı!

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  ali sunal gökçe bahadır gökçe bahadır ali sunal ayrıldı
  ali sunal gökçe bahadır ayrıldı mı  Evet, melekler. Mutlu başlayıp kısa sürede sona eren ünlü evliliklerine bir yenisi daha ekleniyor, Ali Sunal ve Gökçe Bahadır boşanıyorlar. Bundan 6 ay önce rüya gibi iki düğünle evlenen çift ayrılık kararı aldı. Nasıl mı? Buyrun haberin detaylarına geçelim..


  [​IMG]


  Ali Sunal Gökçe Bahadır ile neden boşanıyor? Ali Sunal Gökçe Bahadır ile boşanma haberi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Ali Sunal Gökçe Bahadır ile neden boşandığı ile ilgili ilginç dedikodular çıkmaya başladı. Ali Sunal Gökçe Bahadır evliliğinin sona ermesinin nedi olarak Ali Sunal’ın eşi Gökçe Bahadır’ı aldattığı öne sürüldü. Ali Sunal Gökçe Bahadır çiftinin neden boşandığı ile ilgili Ali Sunal’dan bu konuda yalanlama geldi. Ali Sunal eşini hala sevdiğini boşanmak istemediğinidile getirdi. Ali Sunal Gökçe Bahadır 7 ay önce evlenmişti.


  Gökçe Bahadır’ın boşanma kararı aldığı 7 aylık eşi Ali Sunal’ı yazlığında bastığı iddia edildi. Hâlâ eşini sevdiğini belirten Sunal ise bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.


  Magazin dünyası son günlerde Türk sinemasının unutulmaz aktörü Kemal Sunal’ın kendi izinden giden oğlu Ali Sunal ile 7 ay önce Bodrum’da evlendiği Gökçe Bahadır’ın sürpriz boşanma kararını konuşuyor. Bir ay önce Sunal’ın “Beşer Beşer” isimli dizisinde beraber kamera karşısına geçen, her yerde mutluluk görüntüleri veren çiftin birkaç hafta içinde aldığı boşanma kararı başta aileleri olmak üzere herkesi şaşırttı. Baba evine dönen Gökçe Bahadır, boşanacaklarını açıkladıktan sonra Ali Sunal da 4 yıldır beraber olduğu Bahadır ile ayrılığının şiddetli geçimsizlikten kaynaklandığını belirtti ve “Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık. Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır.


  Beraber geçirdiğimiz kıymetli zaman için öncelikle Gökçe’ye ve yanımızda olan bütün dostlarımıza teşekkür ederim. Yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyorum. Her ikimiz için de hassas olan bu süreçteyiz” açıklamasını yaptı.
  Çiftin ayrılığıyla ilgili dün şok bir iddia ortaya atıldı. Ayakligazete.com’un iddiasına göre Bahadır, Ali Sunal’ı Tuzla’daki Marmados Sitesi’ndeki yazlığında şarkıcı U.U. (transeksüel şarkıcı Utku Uysal) ile bastı ve ardından ayrılık kararı aldı. Sunal da 8 aydır ilişkisi olduğu şarkıcıyla basıldığı duyulmasın diye ayrılmayı kabul etti ve bu ilişkisini basına duyurmadığı için de açıklamasında Bahadır’a teşekkürlerini iletti.  “Günahımızı alırsınız”


  Evlilikle ilgili büyük hayal kırıklığı yaşadığı ve çok mutsuz olduğu belirtilen Gökçe Bahadır sessizliğini korurken Ali Sunal ise ortaya atılan bu şok iddiayı kesin bir dille yalanladı. Sunal “Biz de çok üzgünüz ama ayrılığımızda ne bir şiddet, ne bir ihanet yok. Hatta bağırma bile yok.
  Ayrılığımızın altında hiçbir şey aranmasın. Ayrılık sürecimiz öyle bir gelişti ki, bir şey var gibi duruyor ama inanın bir şey yok. 10 sene sonra da bir şey çıkmayacak. Tek arzumuz da başladığımız gibi kaliteli düzgün ve samimi bir şekilde bitirmek. Eğer altında bir şey olduğunu düşünürseniz sadece günahımızı almış olursunuz. Gökçe’ye teşekkür etmemin altında bile bir şey aranıyor, çok yazık. Hakikaten Gökçe’ye bana yaşattığı her şey için teşekkür ederim. Çünkü çok güzeldi. Anlaşmazlıklar oldu, yürümeyeceğini anladık ve gayet medenice bitirdik. Hiçbir tartışma olmadan, gayet medenice ve üzülerek bu sonuca vardık. Anlaşmalı olarak boşanacağız, hukuki sürecin başlamasını bekliyorum” diye konuştu.

  “Ben hâlâ seviyorum”


  Gündeme getirilen eşinin kendisini yazlıkta basma iddiasıyla ilgili ise Sunal, “Bu konuda konuşmuyorum. Niye böyle bir haberin yapıldığını anlamıyorum. Ben 3,5 sene Gökçe ile beraber olacağım. Sonra bir başka aşk ilişkisine başlayacağım. 2 ay sonra da Gökçe ile evleneceğim öyle mi? Ben neyim ya! Bunun hiçbir doğruluk payı yok. Bu iddiaya da kimsenin inanacağını düşünmüyorum” dedi. Şarkıcı Utku Uysal’ın cinsiyet değiştirdiği hatırlatıldığında da “Kimse kim ben bunu konuşmuyorum. O nasıl bir kişi, bu nasıl bir kişi bilemem, onlarla ilgili yorum yapamam” şeklinde konuştu. Sunal, eşiyle mal paylaşımını nasıl yapacakları konusunda soruya ise “Anlaşmalı bitireceğiz. Aramızda bu konuda bir sorun çıkmaz. Ben hâlâ seviyorum” yanıtını verdi.
  Ali Sunal- Gökçe Bahadır çiftinin evliliklerinin altıncı ayında boşanma kararı alması şaşkınlık yaratırken, ayrılık nedeniyle ilgili bir çok senaryo ortaya atıldı.
  EVLİLİKLERİ REYTİNGLERE Mİ YENİLDİ?


  İlk senaryoya göre önce Gökçe Bahadır’ın dizisinin, ardından Ali Sunal’ın programının yayından kaldırılmasının evde huzursuzluk yaşanmasına neden oldu. Gökçe Bahadır, Yaprak Dökümü dizisinde 5 yıl ve 174 bölüm izleyicilerle buluşmuştu. Bahadır, daha sonra Dedemin İnsanları filmindeki başarısıyla da adından söz ettirdi. Ancak Nurgül Yeşilçay’la rol aldığı “Sensiz Olmaz” dizisi yayından kalkınca büyük şok yaşadı. Sıkıntılı günler geçiren Bahadır, bunu eşine yansıtmaya başlayınca evde tartışmalar yaşandı. Daha sonra da Ali Sunal’ın “5’er Beşer” programı da yayından kalkınca, huzursuzluk iyice arttı ve çift bir yol ayrımına girdi.


  ALİ GÖKÇE'Yİ ALDATTI MI?


  Diğer bir iddia ise Gökçe Bahadır ,Ali Sunal'ı Tuzla'daki yazlıklarında bir şarkıcıyla yakalayınca ayrılık kararı aldı. ayakligazete.com'un haberine göre Ali Sunal 8 aydır ilişkisi olduğu bu kişiyle yakalandığı duyulmasın diye ayrılmayı kabul etti .
  Ancak Ali Sunal bu iddiaları kesinlikle reddederek , evliliklerinin bitme nedeninin üçüncü bir şahıs olmadığını belirtti.


  BODRUM'DA SÜRPRİZ BİR NİKAHLA EVLENMİŞLERDİ


  Ali Sunal'ın dün yaptığı ayrılık açıklaması:
  “Üzülerek belirtiyorum ki, Gökçe Bahadır ile evliliğimizde yol ayrımına girdik.
  Dört senemi geçirdiğim Gökçe Bahadır ile evliliğimizi yürütmeye çalıştık, ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılma kararı aldık.
  Bu süreç ikimizin arasındaki anlaşmazlıklara bağlıdır.
  Beraber geçirdiğimiz kıymetli zaman için öncelikle Gökçe’ye ve yanımızda olan bütün dostlarımıza teşekkür ederim.”
  Gökçe Bahadır, dün Hürriyet’e yaptığı açıklamada “Geçinemediğimiz için boşanma kararı aldık. Bu kararın nedeni asla üçüncü bir şahıs değil” demişti.

  sinemada.com
   
Gökçe Bahadır Ali Sunal Ayrıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ali sunal ve gökçe bahadır ayrıldı

  Ali sunal ve gökçe bahadır ayrıldı

  ali sunal ayrildi ali sunal ve gökçe bahadır ayrıldı gökçe bahadır ayrıldımı hamile ayrıldı Yaprak dökümünün leylası flört ettiği kemal sunalın oğlulya ayrılmış zaten birliktelikleri çok uun sürdü bukadarınada şükür:D ÜNLÜ OYUNCU ALİ SUNAL VE UZUN SÜREDİR AŞK YAŞADIĞI SEVGİLİSİ GÖKÇE BAHADIR AYRILDI Magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Ali Sunal-Gökçe...
 2. Gökçe Bahadır-Ali Sunal 11 Haziranda Evleniyor

  Gökçe Bahadır-Ali Sunal 11 Haziranda Evleniyor

  ali sunal gokce bahadir ali sunal gökçe bahadır gökçe bahadır düğün Allah mesut etsin...Darısı bekarların başına diyorum ve haberlerin detayına geçiyorum :tik: 3 yıldır birlikte olan iki ünlü isim, Haziran'da nikah masasına oturacak... Türk sinemasının unutulmaz aktörü Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal ile 3 yıldır birlikte olduğu “Yaprak Dökümü”nün oyuncusu Gökçe Bahadır'ın nikâh tarihi...
 3. Gökçe Bahadır ve Ali Sunal Evlendi!

  Gökçe Bahadır ve Ali Sunal Evlendi!

  ali sunal evlendi gökçe bahadır ali sunal düğün gökçe bahadır, ali sunal, evlendiler, resimleri, düğünü, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Bu yaz çok bereketli geçiyor melekler,evlenen evlenene :D:D Evliler kervanına Gökçe Bahardır ve Ali Sunal çifti de katılarak bugün öğle saatlerinde dünyaevine girdiler. Aralık ayında annesi Gül Sunal, Halil Ergün ve Güven Hokka ile...
 4. Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Evlendi

  Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Evlendi

  gökçe bahadır ali sunal ayrıldı gökçe bahadır düğün ali sunal gökçe bahadır, evlendi, düğünü, düğünleri, nikahı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Türk Sineması'nın usta oyuncularından, Rahmetli Kemal Sunal'ın, kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan oğlu Ali Sunal ve "Yaprak Dökümü" dizisinden tandığımız Gökçe Bahadır, uzun süren ilişkilerini, evlilikle sonuçlandırdı...
 5. Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Boşanıyor mu

  Ali Sunal ve Gökçe Bahadır Boşanıyor mu

  Haberlerde gazetelerde gördüm Ali sunal ile Gökçe Bahadır yeni evlenmişti ya daha boşanıyorlarmış ? Sebep ne acaba

Sayfayı Paylaş